Skocz do zawartości

Padają mi zdrowo wyglądające skalarki!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem skalary jakies cztery tygodnie temu(małe,nie uszkodzone,zdrowo wyglądające sztuki 6ść)zachowywały sie normalnie jadły i były aktywne po pierwszym tygodniu z dnia na dzień padł mi pierwszy albinos(choć dzień wcześniej wyglądał normalnie).Po następnych dwóch tygodniach ciszy sytuacja sie powtużyła tym razem padł czarny,w tej chwili drugi albinos i czarny nie wyglądają najlepiej(nie jedzą i nie są aktywne:().Wielkość akwarium,czystość,temperatura,karmienie inne ryby to raczej problemy które sam wykluczam.Reszta ryb jest zdrowa od zawsze a rośliny nawet te najbardziej wymagające rosną pięknie,w akwarium nie ma glonów wogule,używam płynów do uzdatniania wody i nawozów do roślin w płynie ale od zawsze tych samych.Te skalarki wyglądają na idealnie zdrowe,mówie tu o stanie zewnętrznym nie mają żadnych plamek ani ranek płetwy są w idealnym stanie!Licze na szybką pomoc bo już ich nie wiele zostało:(!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wielkość zbiornika? Jakie są parametry wody? Mi np. padła zdrowo wyglądająca molinezja, okazało się że mam za niskie pH i dlatego już nie żyje. Zbadaj parametry i podaj, może tylko Ci się wydaje że są OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...