Jump to content

Gurami i razborki

Brian
 Share

Recommended Posts

Doprawdy? Żyją juz w nim ponad rok i maja sie dobrze ;P Oczekuje odpowiedzi na postawione wczesniej pytanie

Zapewne dobrze to karłowacieją.

Żyć będą - pies też przeżyje w budzie na łańcuchu. Człowiek również - w celi, ale co to za życie.

Takie powiedzenie jest że ryby głosu nie mają więc nie wiem skąd wniosek że mają się dobrze.

Za mały baniak i tyle.

Na razbory ok.

Doprawdy? Żyją juz w nim ponad rok i maja sie dobrze ;P Oczekuje odpowiedzi na postawione wczesniej pytanie

Niestety reszta ma rację. Na skalary akwarium minimum 50cm wysokości czyli jakieś 160l. Dla gurami 126l.

Ryby do oddania.

Czy tak trudno odpowiedzieć na postawione pytanie? Nie chce żeby mi ktoś mówił czy akwarium małe czy duże, pytam tylko czy gurami mogą być z razborami wiec jak ktoś coś pisze to niech pisze na temat.

nemo130: Pisownia! = +1

czy tak trudno odpowiedziec na postawione pytanie? Nie chce zeby mi ktos mowil czy akwarium male czy duze, pytam tylko czy gurami moga byc z razborami wiec jak ktos cos pisze to niech pisze na temat

Nie. Bardzo łatwo. Razbory mogą żyć ze skalarami lub gurami.

Z tymi pierwszymi w akwarium powyżej 200l (dla pary skalarów). Z tymi drugimi najlepiej 150+ (dla haremu gurami).

A rzecz jest jak najbardziej na temat. No ale jak się ma podejście na zasadzie "niech mi nikt nie mówi co robię źle" to nie ma o czym gadać.

nemo130: I wszystko w temacie, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...