Jump to content

U skalara takie czerwone cos wychodzi z skrzel jak by mieso

Share

Recommended Posts

a co wy gadacie ze 200 litrów pytalem się w sklepie to mi powiedzial ze 2 skalary moge miec przy 70 litrów Do tego czytalem na innych forach ze tez ludzie mieli przy 70 litrach . Wy mi powiedzcie co to wychodzi takie , bo napewno nie przy tym ze jest 70 litrów wody !!

a co wy gadacie ze 200 litrów pytalem się w sklepie to mi powiedzial ze 2 skalary moge miec przy 70 litrów Do tego czytalem na innych forach ze tez ludzie mieli przy 70 litrach . Wy mi powiedzcie co to wychodzi takie , bo na pewno nie przy tym ze jest 70 litrów wody !!

W sklepie doradzą Ci i 5 skalarów do 3 litrowej kuli uwierz , ludzie trzymają skalary i w 30 litrach a czy im tam jest dobrze? A wracając do tematu może skaleczył się o te plastikowe rośliny.

a co wy gadacie ze 200 litrów pytalem się w sklepie to mi powiedzial ze 2 skalary moge miec przy 70 litrów Do tego czytalem na innych forach ze tez ludzie mieli przy 70 litrach . Wy mi powiedzcie co to wychodzi takie , bo na pewno nie przy tym ze jest 70 litrów wody !!

W sklepie doradzą Ci i 5 skalarów do 3 litrowej kuli uwierz , ludzie trzymają skalary i w 30 litrach a czy im tam jest dobrze? A wracając do tematu może skaleczył się o te plastikowe rośliny.

a jak by sie skaleczył o te roslinki sztuczne to mu sie to zagoi ??

Weź nie słuchaj ludzi ze sklepu zoologicznego, oni są mili, ale robią to aby sprzedać jak najdroższe ryby. Ostatnio w jednym ze sklepów pewna Pani próbowała mi sympatycznie wmówić, że zwinniki blehera już tak mają, ze jak się je wrzuca do torebki to pływają brzuchem do góry. :roll:

Spróbuj oddać te skalarki gdzieś, gdzie będą miały więcej miejsca. Zrobisz to dla nich, by było im lepiej, a do twojego litrażu jest dużo innych pięknych rybek, które na pewno ci się spodobają i będą szczęśliwe, że mogą pływać w twoim zbiorniku.

Rybki faktycznie mogą kaleczyć się o sztuczne roślinki. Uprawa prawdziwych roślin nie jest trudna. (a na początek kup łatwe w uprawie roślinki) takie ja np. cryptocoryne, nurzańca, żabienicę, kabombe, moczarke czy rogatka. Wystarczy tylko, że kupisz te roslinki (one kosztują grosze) i do tego jakiś niedrogi nawóz w płynie. I będziesz go wlewał (dawka co na opakowaniu) np. raz na tydzień. Zobaczysz twoje rybki od razu będą się lepiej czuły.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...