Jump to content

Obsada akwarium 54l

Dyziooxd
 Share

Recommended Posts

A więc dzisiaj założyłem akwarium 54l, zagospodarowałem, napuściłem wody itp. Chciałbym w akw. mieć :

- Bocje karłowate

- Molinezje złote

- Gupiki

Te ryby będą ze sobą w zgodzie żyły ? Oczywiście każdego gatunku po około 5-7 ryb będzie :)

edit:

jak nie to jakie by żyły z bocjami karłowatymi w spokoju ? ( odpadają neonki, welonki i skalary)

Do 54l nie nadają sie bocje

No okej, mój wujek ma ich w takim samym akwarium ich 6 i żyją już około 7 lat. Na neonki ani razbory się nie zgodzę. Jakoś mi te ryby nie pasują.

A może zna ktoś jakąś rybę pasującą do mojego akw. ( 54l ) koloru żółtego ? Mam siostrę, która bardzo chce mieć żółte rybki i obiecałem że zrobię wszystko by pływały. :)

Do 54l nie nadają sie bocje

No okej, mój wujek ma ich w takim samym akwarium ich 6 i żyją już około 7 lat. Na neonki ani razbory się nie zgodzę. Jakoś mi te ryby nie pasują.

A może zna ktoś jakąś rybę pasującą do mojego akw. ( 54l ) koloru żółtego ? Mam siostrę, która bardzo chce mieć żółte rybki i obiecałem że zrobię wszystko by pływały. :)

Ale nikt nie powiedział że jest im dobrze :)

Są żółte gupiki :)

Może Bystrzyk Barwny?

Jak znajdę gdzieś w pobliżu to prędzej na żółtego gupika się skuszę ;) .

Czy ja wiem czy jest im źle ? Są pełne życie, jest ich wszędzie, nie chowają się za korzeniami( co u bocji jest częste) a kryjówek na prawdę mają dużo. No, ale dziękuje bardzo za pomoc :)