Jump to content

Gurami oraz prętniki

Michał132
 Share

Recommended Posts

Prątnik karłowaty,ja bym ci radził 1 samiec i 3 samice.Chyba żę gurami mozaikowy,nie zapominaj ze są to ryby stadne wiec od ciebie zależy ile kupisz sztuk;)

Od kiedy gurami są stadne?

Poza tym trochę za małe akwarium na gurami dwuplamistego czy mozaikowego.

Kolega na pisał o prętnikach 1+3, a o gurami

A co to za różnica Prętnik czy Gurami? Oba trzyma się w haremach a np. 4 osobniki to już małe stado. Chodź lepiej jest nazywać to haremem. Nie będzie problemu.

a o gurami stadne... to może 5+2?

Lepiej 8+2. Głupie pytanie głupia odpowiedź.

pozwolę się podpiąć pod temat posiadam akwarium 160l (100x40x40) a w nim 4 gurami mozaikowe i 2 gurami marmurkowe, rybki są narazie młode ale zastanawiam się czy nie za dużo ich na takie akwa??

Oprócz tego w akwa pływają

16 neonów

parka ramirezek

bojownik

pozwolę się podpiąć pod temat posiadam akwarium 160l (100x40x40) a w nim 4 gurami mozaikowe i 2 gurami marmurkowe, rybki są na razie młode ale zastanawiam się czy nie za dużo ich na takie akwa??

Oprócz tego w akwa pływają

16 neonów

parka ramirezek

bojownik

Najlepiej byłoby zrobić harem 1+3

Choć trzymanie ich z bojownikem może być ryzykowne.

wiem, że może być ryzykowne zrobiłem to w pewnym sensie świadomie narazie jest bardzo spokojnie (bojownik stroszy się tylko na jadźkę = samiczka ramireza ale to tylko wtedy gdy się spotkają oko w oko) zobaczymy co będzie jak gurami dorosną ale obiecuję że będę czuwał:). Natomiast moje pytanie brzmiało czy nie za dużo gurami na takie akwa?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...