Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest tego dość dużo. Po pierwsze mój ukochany psiak :) który absorbuje mi każdą wolną chwilę. To jest moje największe hobby i zainteresowanie. Po drugie - chomiki. Od dziecka uwielbiałem te zwierzaki. Teraz jako już dorosły facet też mam 3 te milutkie gryzonie :mrgreen: Ostatnie, czyli najmłodsze moje hobby i to już na dłuższą chwilę to papuga. Obecnie staram się ją oswoić, co łatwym zadaniem nie jest, jako że to rozella. Najstarszą pasją to wędkarstwo wpojone przez ojca. W miedzy czasie staram się nabywać legalnie broń kolekcjonerską z lat od 1938 do 1970. Strzelectwo, łucznictwo w wolnych chwilach. Informatyka, na co dzień jako mój zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś ode mnie:

1.

2.

3. (i tu już coś śmieszniejszego)

 

Gost: A co to ma do hobby?

Gost, nie rozumiem Twojego podpisu. To jest hobby, bractwa/grupy, rycerzy średniowiecznych. Jeżeli nie jest to hobby to nie wiem jaką miarą podejść do tego słowa. Finansową? Jak każde hobby kosztuję, a podejść do tego tematu to jest naprawdę drogie hobby jeżeli chcesz mieć wszytko (hełm, zbroje.... i co tam się jeszcze używa). Zawsze podziwiałem osoby, które ten styl wplatają w życie codzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...