Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To znaczy, że nie mam zaufania do innych marek niż niemieckie, bo kto dorówna BMW, czy Audi, a że lubię limuzyny i wypasione sedany to 150 koni musi być minimum żeby sprawnie jeździć w mieście i nie być zawalidrogą na autostradzie.

Po drugie te auta mają moc i elegancję, a nie wyglądają wieśniacko jak "sportowe" Hondy i Toyoty, w których osoba starsza niż 20 lat wygląda śmiesznie. Za to mazdy są bardzo zgrabne, ale nigdy nie miałem mazdy wśród znajomych więc nie zabieram zdania

Zgadzam się AUDI to jest to :D :D :mrgreen:

 

Oczywiście każdy powie (panowie) co kobieta może wiedzieć o samochodach, ale ja uważam, że się znam :P

I oprócz pracy, moim hobby są właśnie 4 i 2 kółka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak małej budzie silniczek się nawet buja :)

Poza tym dźwięk widlastej szóstki z dodatkiem filtra stożkowego to normalnie niebo w gębie 8-)

 

To Ty jeszcze przy tym hałasie coś słyszysz? Po dłuższej trasie tracisz bezpowrotnie fragment słuchu. To normalne zjawisko. Za kilka lat powiesz... Chyba muszę wymienić filtr, bo coś cicho gada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja pasja sa fretki :)) obecnie mam 2 potwory, ktore skradly moje serce, a z czasem jak mi sie uda przekonac mojego lubego i polepsza mi sie warunki mieszkaniowe, to moze uda mi sie zalozyc takie mini schronisko dla niechcianych fretek, aby je doprowadzic do ladu i znalezc pozniej nowy domek :) z reszta juz powoli zaczynam, bo mam mala zabidzona samisie na podtuczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołącze się do wózków, ale niestety nie zgadzam się ze Żniwiarzem - dla mnie najpiękniejsze są wózki włoskie, najbardziej nowoczesne francuskie, a najbardziej trwałe japońskie - przynajmniej niektóre i przynajmniej jeszcze. Do "niemców" nie mam przekonania, choć najnowsze bmki są całkiem przyzwoite :D

a co do innych hoby - zbieram kapsle do piwa :) mam w tej chwili koło 200 różnych - wszystkie sam otwierałem :D :D :D w każdym nowym zakatku świata i kraju szukam regionalnych piw - to jest moje głowne hobby :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę chłopaki się bujają .....

 

Rafcio Masz racje delikatny bulgocik nie jest zły, nawet na dłuższych trasach ... Grunt do dobrać pod silnik .

Ja zrobiłem tłumik na zamówienie u Gościa właśnie z MazdaSpeed ;) No ale mało kiedy go słyszę ....... Car Audio z Extreme Car Audio zagłusza wszytko :P I co z tego ze ogłuchnę - wiecznie żyć nei będę . A poza tym do akwarystyki słuch mi na starość nie potrzebny :P

 

Co do marek aut to się nie wypowiadam Bo Mazda to jedyna marka Którą jeżdżę na tyle długo żeby móc coś powiedzieć . Jedno jest pewne. Moja Mazda nie jest młoda i ma już sporo najechane ale facet na przeglądzie powiedział Tak - Nie jeden gość z wypasionej i młodszej Bryki chciałby mieć takie wyniki jak Twoje auto . Mi to wystarczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio Masz racje delikatny bulgocik nie jest zły, nawet na dłuższych trasach ... Grunt do dobrać pod silnik .

Ja zrobiłem tłumik na zamówienie u Gościa właśnie z MazdaSpeed ;) No ale mało kiedy go słyszę ....... Car Audio z Extreme Car Audio zagłusza wszytko :P I co z tego ze ogłuchnę - wiecznie żyć nei będę . A poza tym do akwarystyki słuch mi na starość nie potrzebny :P

 

Ja mam oryginalne nagłośnienie 8 głośników JBL grają nieziemsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...