Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj jacy Wy jesteście wszechstronnie zainteresowani :P

Ja lubię sobie popływać, poczytać kryminała albo jakiegoś romansa, czasem coś narysuję (swego czasu uwielbiałam komiksy), a ostatnio moim hobby stały się stylizacja paznokci i robienie biżuterii. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jacy Wy jesteście wszechstronnie zainteresowani :P

Ja lubię sobie popływać, poczytać kryminała albo jakiegoś romansa, czasem coś narysuję (swego czasu uwielbiałam komiksy), a ostatnio moim hobby stały się stylizacja paznokci i robienie biżuterii. 8-)

hehhe widzę, że ja się nie przyznaję do czegoś a inni robią to za mnie ;)

na ścianie wisi pełno moich szkiców...a stylizacją paznokci też się zajmuję... nawet mam ukończone szkolenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(swego czasu uwielbiałam komiksy)

A mogę zapytać jakie bo komiks komiksowi nie równy ;)

Ja interesuje się właśnie komiksami (moim zdaniem europejskie biją wszystkie inne na głowę), filmami(najbardziej lubię niskobudżetowe horrory czyli gore a wcale nie kręcą mnie filmy typu pokahontaz czyt. avatar lata kręcenia a nic nowego :( ), uwielbiam też zwierzęta i przyrodę, lubię chodzić po górach, lasach itp

Kiedyś grałem w MTG ale niestety nie mam już z kim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje hobby to taniec electro boogie,tu macie jak tancze :D i nie smiac sie bo to moje filmy;)

 

1.film

2.film http://www.youtube.com/watch?v=FUS6hp8Aoy0

3.film http://www.youtube.com/watch?v=RAaz79yq6bM

4.film

no następny b.boy za kilka lat będziesz śmigał ale pamiętaj trzeba czasu i nie rezygnuj z tego.

 

:arrow: zobacz link od nas z treningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe widzę, że ja się nie przyznaję do czegoś a inni robią to za mnie ;)

na ścianie wisi pełno moich szkiców...a stylizacją paznokci też się zajmuję... nawet mam ukończone szkolenie :D

Też jestem po kursie:P Heh założę kiedyś własny gabinecik- tfu tfu - a w nim obowiązkowo będzie akwa :P

 

A mogę zapytać jakie bo komiks komiksowi nie równy ;)

Ja interesuje się właśnie komiksami (moim zdaniem europejskie biją wszystkie inne na głowę)(...)

No niestety muszę Cię rozczarować, bo przez moje ręce przewinęły się jedynie zagraniczne komiksy typu Puni, X-meni, Constatnine, Weapon X, Soul Saga, kilka Batmanów i reszta supergościów...generalnie sięgałam po inspirację do rysowania (Stan Lee) a z czasem czytałam już całe serie :). Interesowałam się tym w liceum, trochę żałuję, że nie sięgałam po oryginalniejsze i ciekawsze lektury... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moja pasją jest motoryzacja ;)

Mam moją Madzię i o nią dbam :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jestem klubowiczem i moderatorem na stronie klubowej MazdaSpeed ;)

Poza tym lubię boks, koszykówkę i podróżować autem gdzie się da :mrgreen:

 

Zapomniał bym o najważniejszym.... Tutaj akurat moja córka przebrana za tatuśka :D

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na gitarze, tańczę z ogniem (kojarzycie może teatr tancerzy ognia "Salamandra"? jak tak to o to mi chodzi) i czytam duużo książek. Próbowałam też trochę hip-hopu ale to nie dla mnie. No i trochę liznęłam tańców takich jak cza-cza czy samba, ale niestety nie mogę sobie pozowolić na rozwijanie tej umiejętności ;(

Ale i tak akwarystyka, chociaż wychodzi mi najgorzej to najbardziej mnie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę niczym co nie jest niemieckie i nie ma 150 koni minimum 8-)

Tzn?

 

Nic wielkiego 1.6 Benzyna Jakieś 115KM. Dzisiaj żałuje ze nie zdecydowałem się na 2.0 To by był może lepszy wybór choć nie narzekam

No trochę duża buda jak na 1,6 ;)

 

Później może wstawię fotki mojego seacika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn?

 

To znaczy, że nie mam zaufania do innych marek niż niemieckie, bo kto dorówna BMW, czy Audi, a że lubię limuzyny i wypasione sedany to 150 koni musi być minimum żeby sprawnie jeździć w mieście i nie być zawalidrogą na autostradzie.

Po drugie te auta mają moc i elegancję, a nie wyglądają wieśniacko jak "sportowe" Hondy i Toyoty, w których osoba starsza niż 20 lat wygląda śmiesznie. Za to mazdy są bardzo zgrabne, ale nigdy nie miałem mazdy wśród znajomych więc nie zabieram zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...