Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim hobby jest: rysowanie, śpiewanie, chcę też kupić gitarę. Lubię też hodować rośliny. Muszę się pochwalić, że mam drzewko cytrynowe i niedługo będę mieć cytrynki. Już parę udało mi się z tego drzewka wyhodować. A jaka to radość patrzeć gdy dojrzewa taka cytrynka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIE!

Jazda konna!

Galop na skraju lasu, a jak się trafi dobry koń to pogoń za sarnami albo dziki cwał przez las i półsiad... i oczekiwanie, aż zdjemie mnie gałąź bo nie galopuję w dosiadzie...

 

I przytulanie sie chrapkami do policzka, trącanie włoskami po twarzy, zapach potu i satysfakcja z udanego treningu...

 

I radość, że ćwiczenie naturalem przynosi efekty, jak mały dzikusek zamienia się w ujeżdżonego, pięknego konia...

 

Albo mała, nawalająca się sierotka Domena, biorąca wszystko do pyska, upierdliwe ale przekochane <3

 

No, to najwyżej coś potem dopiszę ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

modelarstwo redukcyjne - własciwie to nie wiem co było najpierw szkło, czy wąchanie kleju nad samolocikami... 8-) ale i jedno i drugie rozkręcił we mnie mój staruszek - pozdro Tato :P

 

żeglarstwo, turystyka piesza, historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redukcyjne? przezuc sie na rc to wtedy dowiesz sie co to jest modelarstwo:)

hehe, mysle o tym juz od dawna, albo o szkutnictwie... to drugie mnie chyba nawet bardziej kreci :D drewniane repliki zaglowcow... :lol:

ale jest ogromna przeszkoda... czas, a raczej jego brak ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany siedzę w internecie i czytam forum ;p często jak mam czas to grywam w gry komputerowe lub planszowe (skomplikowane w swej prostocie) ale i nie mógłbym zapomnieć o hobby, którym zarabiam na lepsze jutro i piękne akwarium czyli bycie klezmerem :D Gram na przyjęciach weselnych i innych imprezach okolicznościowych.

 

Robię to co lubię <=> Praca to moje hobby

 

i koło się zamyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

uwielbiam gotować. W kuchni mogę siedzieć całymi dniami, wymyślać własne przepisy na pyszne mięsko albo jakieś ciacho do kawki :) czasami jakaś książka i muzyczka obowiązkowo(jak gotuję, sprzątam, uczę się, nawet jak śpię to radio gra:) niestety troszkę brakuje mi na to wszystko czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja będę nieco odmienna od moich poprzedników... Moją drugą pasją, tuż za akwarystyką jest astronomia :D Galaktyki, czarne dziury, załamanie czaso-przestrzeni, pulsary i inne cuda wszechświata... :D Mam nawet mały teleskopik ale ostatnio rzadko przez niego zaglądam, oczywiście wszystko przez rybki :D Poza tym lubię zagłębiać się w tajemnice sił natury, fascynują mnie burze i tornada... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...