Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a dla mnie cały świat leży w polu zainteresowania ;)

hobby jako takiego nie mam, kiedyś próbowałem to sprecyzować ale nie wyszło ;/ teraz staram się w każdym momencie mojego życia się nie nudzić i nie starać myśleć o jakimś hobby -_- robię tak żeby fajnie było i staram się zawsze angażować w bieżące sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moim hobby jest koszykówka, normalnie kocham ten sport a szczególnie w wydaniu ulicznym

następnym hobby jest chodzenie po górach im wyżej jestem tym bardziej chcę iść :D

Lubię też grać w tenisa, badmintona, siatkówkę i nożną.

Kocham jeszcze świat i przyrodę lubię oglądać jakieś discovery, national geografic i inne.

Uwielbiam czytać książki zarówno przyrodnicze jak i przygodowe no to wszystko chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim hobby jest muzyka, słucham dużo i różnej muzyki, gram na gitarze elektrycznej i trochę na pianinie, interesuję się również informatyką i lubię być na bieżąco z nowinkami technicznymi

 

a i jeszcze mam oczko ogrodowe ale to prawie akwarystyka (mój awatar to zdjęcie ryby z tego oczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarstwo, (jka ktoś się orientuje)obecnie jestem na etapie Daru Młodzieży 1:100 z GPM-u,a wracając do numizmatyki, to też swego czasu się interesowałem ale doszedłem do wniosku, że ten rodzaj hobby za bardzo się skomercjalizował za sprawą 2zł NG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim fiołem i w sumie przyszłą pracą są psy. Moim zdaniem to naprawdę fascynujące, pełne dobroci i wyrozumiałości względem człowieka zwierzęta. Do tego tak jak ja uwielbiają wskakiwać na fotel i wpatrywać się w kolorowe, pływające gupiki:D W wolnym czasie piszę o nich bloga, ale to już pewnie wiecie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje chłopaki dostarczają mi wiele zajęć-8 lat-bliżniaki,ale wolny czas spędzam na spacerach ze świruską-bokserką.Poza tym raz w roku w czasie urlopu oddaję się swojej pasji[nurkuję w morzu czerwonym-kocham to] na więcej przyjemności nie mam czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim kiedyś hobby byla capoeira, trenowałam kilka lat, pozniej z powodów zdrowotnych zaprzestałam, ale lubie aktywnie spedzac czas, cos co podnosi adrenalinke, wspinaczka , parki linowe, quady, gokardy itp ;), no i ksiązki, przewaznie twórczości Paulo Coleho, Anathriel Silmetir'a, czyli beznadziejne romantyki, ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Ja już się tu chyba kiedyś wpisywałem ;p .

Głównie akwarystyka na równi z fotografią, a dalej audiofilizm zaawansowany ;p. Czasem mnie korci jakieś "dłubanie" przy aucie. Niestety z braku czasu przesuwam to z miesiąca na miesiąc ;) , I tak miesiąc po miesiącu, rok po roku. Może jednak kiedyś się w końcu za to zabiorę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...