Skocz do zawartości

Przykłady obsad do 70l


akwarium123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do takiego małego baniaczka większych rybek nie ma sensu kupowac, bo będa Ci chorowały.

Ja bym kupił kilka haremów gupików

Parke ramirezek (motylowe, weloniaste, bądź blue electric zależy jakie bardziej Ci się podobają)

No i 6 kirysków ;)

 

PS. Proporczykowiec z Kap Lopez mógłby być do tego litrarzu, ale chyba z czegoś musiał byś zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzepson94 proponujesz do obsady proporczykowca a nie wiesz o nim nic,tak trzyma się je w haremie.

Widzę Twój nick jest do Ciebie bardzo adokwatny ;)

Słuchaj, napisałem że może być tylko JEDEN samiec, chodziło mi o akwarium. Nie pytałem się czy trzyma się je w charemach czy w parach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jej nie znam, nie wiem jak jest w praktyce- to fakt. Poleciłem tą rybę ponieważ od kilku dni sam jej poszukuję i dość dużo się naczytałem o tym. A sam powinieneś wiedzieć że często jest inaczej w teorii a inaczej w praktyce.

 

PS. Wydaje mi się że chyba nic nie wnosisz dla autora tego tego tematu wypowiadając się tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witem :) Podłączam się pod temat:)

 

Dostałem niedawno w prezencie bojownika, i postanowiłem sprawić mu akwarium. Mam już kupione akwa 72l (60x30x40). Kupowałem cały zestaw. Oprócz tego jest tam grzałka 100w, świetlówka 25w oraz filtr wewnętrzny z kaskadą. Mam pytanie, jaką obsadę zaproponowalibyście do takiego akwarium tak aby bojownik miał dobre warunki :) Chciałbym aby było w nim przede wszystkim kolorowo, chciałbym więc umieścić tam jakieś ładne kolorowe rybki. Podobają mi się neonki, ramirezki, bocje, molinezje, mieczyki ... Czy któreś z nich udałoby się tam upakować?

 

Oprócz tego chciałem zapytać jakie są realne możliwości aby obsadzić dno jakimś ładnym trawniczkiem? Wiem że żywe roślinki to spory problem, ale może jakoś by się udało. Nie wiem jak wymagający może być taki trawnik. Ew. jakie zmiany trzeba by wprowadzić w osprzęcie aby to miało sens (filtr/świetlówka).

 

Jest to mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SkanDaL

 

A jeśli nie chciałbym aż tylu bojowników? Rozumiem że 1+3 oznacza 1 samca i 3 samice ;]

 

Oglądam właśnie tę gałęzatkę i widzę że przyjmuje kształt kuli. Jak w praktyce wygląda uformowanie z niej trawnika? Czy jest to wogóle mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...