Jump to content

Jaka większa rybka do obecnego 450l?

rafaelo94
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałbym dokupić do swojego akwarium jakąś większą rybkę (kilka). W obecnym stanie jest ok 40 neonów czerwonych, 9 kosiarek, ramirez, tetra czarna, hokejka i 8 samców molinezji. Te pojedyncze sztuki dostałem, na razie są w tym akwa ale w przyszłości może ich tam nie być. Chodziło by mi o to żeby ta większa rybka nie zjadała ani nie zaczepiała neonów jak i również nie zniszczyła mi tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/205 ... dd545.html

proszę podawać propozycję jak by to miała być rybka. Z góry dzięki.

moim zdaniem beda podgryzac neonki albo jesc, ale niech wypowie sie ktos bardziej doswiatczony

Na litość boską, pisz poprawnie. +1. Informacji o "braku polskich znaków" nie przyjmuję - zapewniam Cię że je posiadasz na swojej klawiaturze. Wystarczy dodać język klawiatury w ustawieniach, później zmieniasz to Ctrl+Shift. Googluj. Jeśli uszkodzony shift/alt/ctr - to masz zapasowe.// Atreyu

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Barwniak jest zbyt agresywny.

Małe żaglowce mógłbyś do tych neonów wpuścić, choć wydaje mi się że altumy dla inessa są za duże. Ja mam zwykłe skalary z inessami i jest ok, choć pamiętam że jak wpusciłem skalary do akwa to przez 2 dni żadnych stadnych nie było widać.

• 3 weeks later...

Może harem gurmi np.mozaikowego (piękne)albo palety/skalary moje15/18 cm palety nawet nie interesują się samotnym neonem innesa niestety został tylko jeden pozostałe trzy zjadła prawdopodobnie starość (miały chyba ze 3 lata)a nie paletka(ciała wyłowiłem)