Jump to content

znowu te 112L...


anik
 Share

Recommended Posts

Witam!

Chciałabym Was prosić o pomoc w modyfikacji obsady w moim akwarium. Od razu się przyznaję, że jestem jedną z osób, która niewiele wiedziała o akwarystyce i przy zakupie ryb liczyla na "pana sprzedawcę". Ale poprawiam się, dużo czytam, przeglądam fora! Początki zawsze są trudne...

Mój zbiornik jest 112L, temp. ok 26stopni C. Znajdują się w nim 2 grubowargi syjamskie, 1x gurami złote, 1x kirysek spiżowy, 1x otosek, 4x danio i 2x kardynałek chiński. Wiem, że większość z nich to gatunki stadne i dlatego zwracam się o pomoc. Które rybki dokupić i ile żeby nie przerybić.Wolałabym żadnej nie oddawać bo jakoś się do nich przywiązałam, ale pierwszorzędna sprawą dla mnie jest zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki więc liczę się też z taką opcją.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za rady! Tak myślałam, że te grubowargi będę musiała komuś oddać... A czy jak je oddam i danio, to gurami złote powinno pozostać takie samo czy lepiej żeby było w parze czy haremie? I czy dodanie parki pięlęgniczki Ramireza byłoby możliwe czy już nie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...