Skocz do zawartości

Oświetlenie do 63l Pomocy


michal1003
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem dużo tematów i nic :/

Akwarium 60x30x35 [63L]

 

OBSADA:

10 Neonów Innesa

ponad 50 krewetek Red Cherry

 

ROŚLINY:

mech Taiwan moss,rzęsa wodna,gałęzatka

 

a więc...

Dzisiaj padło mi oświetlenie,świetlówka aquael decolight 11w się spaliła

, akwarium mam otwarte i nie zamierzam dokupywać pokrywy, jakie oświetlenie mi polecacie?Dawać linki 8-)

Na allegro znalazłem http://allegro.pl/zestaw-komplet-oswiet ... 70304.html

w miarę tanie ,tylko jak bym to kupił to tam wszystko jest tlyko poskładać i świeci , nie wiem jak to napisać :D ,,myślałem żeby to kupić i umocować nad moim akwarium co wy na to, jeśli kupie ten zestaw to będe potrzebował coś jeszcze do niego żeby oświetlić zbiornik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ,ale belka droga a max chce wydać 150zł ;[ , i mieć dobre oświetlenie bo wiecznie nie będe miał takiej obsady,w głowię mam nowe podłoże nowy wyglad ale brak funduszy,, myślę że jak bym miał ten zestaw to z przymocowaniem nie bło by problemu ;] mam listy w piwnicy .panele podłogowe ,zawsze można dociąć złapać na drut i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem stare akwarium we wnęce w meblach więc wisiało to na 2 wkrętach do drewna 40mm. Nie wiem jak jest u Ciebie ale zawsze można coś wykombinować, jak mówisz.

 

Jedna jarzeniówka to UV, ale jej Ci raczej nie sprzedam.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha takie cacko ,przykro mi i sorry za kłopot ,ale dokładnie to samo mam w piwnicy,mój tata tym oświetla 2 garaże , tylko że moje to strasznie długie a ja bym chciał około 60 cm ,może da się to skrócić ,a lampy do tego też mam ale tylko takie długie ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ,ale belka droga a max chce wydać 150zł ;[ , i mieć dobre oświetlenie bo wiecznie nie będe miał takiej obsady,w głowię mam nowe podłoże nowy wyglad ale brak funduszy,, myślę że jak bym miał ten zestaw to z przymocowaniem nie bło by problemu ;] mam listy w piwnicy .panele podłogowe ,zawsze można dociąć złapać na drut i gotowe

Jeżeli jesteś typem majterkowicza to możesz próbować, ale tworzenia mocowania z jakiś starych paneli, które zaraz namokną nie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to przynajmniej wiem ze 15w wystarczy ;]

 

Edit

 

weście podajcie mi linki jakieś ,żebym później nie musiał przerabiać nic jak bym chciał holendra :) bo wszystkie co patrzyłem to są 15w i T8 świetlówka :( ,jakie rozwiązanie najlepsze według was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...