Jump to content

180l. pyt.

Recommended Posts

Hej. Mam akwa 180l. Obsada: 8 neonów, 3 zbrojniki, 3 gurami, 3 welony, ramireza, kilka gupików, węgorek. Teraz moje pytanie: Jak myślicie, jak by było jakbym wpuścił 1-2 małe skalarki? Niektórzy mi mówili, że one potrafią być łagodne dla innych, małych rybek... A jeśli nie, to jakie rybki proponujecie dokupić?

Hej. Mam akwa 180l. Obsada: 8 neonów, 3 zbrojniki, 3 gurami, 3 welony, ramireza, kilka gupików, węgorek. Teraz moje pytanie: Jak myślicie, jak by było jakbym wpuścił 1-2 małe skalarki? Niektórzy mi mówili, że one potrafią być łagodne dla innych, małych rybek... A jeśli nie, to jakie rybki proponujecie dokupić?

Nie mozesz dac skalarów poniewaz one muszą miec temp. 26* C a welony 20* C ....

Wiesz, mam 26stopni... Jak chodzi o welony to na nie nie patrz bo i tak niedługo chce je oddać. Sorry, że o tym mówię, ale jak zacząłem to... niepodoba mi się jak srają :D Okropnie to wygląda... Ale Ojcu się podobają. Kwestia czasu (kilku dni) i się pozbędę ich :)

No to w takim razie Ok :) ;

180 Litrów

8x neon

3x zbrojnik jaki ????

3x gurami

ramireza ile ???

węgorków ile ??

Gupików ile ??

No to w takim razie Ok :) ;

180 Litrów

8x neon

3x zbrojnik jaki ????

3x gurami

ramireza ile ???

węgorków ile ??

Gupików ile ??

zbrojnik: 2x zbrojnik niebieski, 1 normalny

ramireza jedna (huh, żyje sama i dobrze się trzyma xD)

węgorek jeden

Zbrojniki niebieskie oddaj bo one rosną duuuze :)

8 neonów, 3 zbrojniki, 3 gurami, 3 welony, ramireza, kilka gupików, węgorek

180 litrów

15x neon

1x zbrojnik

2x (parka) ramireza

1x węgorek

2x skalar (parka)

A gurami rozumiem, że pasują? A i słyszałem że na takie akwa trzeba trochę więcej niż jeden glonojad xD

z gurami bym zrezygnowala :)

albo gurami albo skalary :)

kto ci to powiedział ???

Napewno temu komus chodziło o to ze glonojad je glony i jest potrzebny :roll:

BUJDA !!! glonojad jak jest mały je mao glonów a jak jest duzy jeszcze mniej ...

Jesli nie ma innego jedzenia no to zje te glony na przymus ale to zle na niego wypływa ...

Tak, ale ja tam nie mam dużo rybek, tak jak mówiłem, także wolę nawet większą rybę niż jakąś drobnicę :P To co mi padnie z małych, nie kupuję więcej, tak jak na przykładzie ramirezy. Mówiono mi, że sama nie wytrzyma, a tu proszę, pięknie się trzyma :D

Rośliny, korzenie itp też bardzo dużo nie zajmują, także sądzę, że trzy gurami i parka skalarów się spokojnie zmieści, ale nie jestem ekspertem, dlatego pytam Was :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...