Skocz do zawartości

Początek 12 l bojownik .


SiweQxdd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: Obsada - Bojownik syjamski samiec

 

:arrow: Rośliny - nurzaniec , rogatek , moczarka , phoenix moss , willow moss , christmass moss

 

:arrow: Filtracja - narazie brak

 

:arrow: Ogrzewanie - brak grzałki temp. wody utrzymuje 25 * C

 

:arrow: Oświetlenie - lampka 25 w . Zamiana na 9 w wkrótce .

post-12885-13685167943496_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepsze to niż szklanka? Na pewno. Ale akwaria 25l to nieduży koszt, na giełdzie po 20 zł widziałem 25 l 40x25x25 4mm.

Jeżeli będzie dbał dobrze o akwarium to filtr nie jest bardzo potrzebny, ale było by lepiej żeby był.

Ale boje się o temp. Siostra ma bojownika w 25l w dzień i owszem miał około 26 C, ale kiedyś wstałem w nocy i miał 20 C... Na 2gi dzień już mu kupiła grzałkę i Tobie tez radze zobaczyć jak jest w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do rad Atreyu, Swego czasu miałem bojka, dość długo i wszystko było fajnie dopóki nie znalazłem go rano na ziemi - dot. przykrycia. Pisałeś ze na noc mozesz podłączyć grzałkę. grzałka działa w ten sposób ze nie podgrzewa do jakiejś temperatury tylko podnosi ją o kilka stopni od temp. otoczenia. Załóżmy ze tata dołożył mocniej do pieca i temperatura wcale nie spadła w nocy, ty włączasz grzałke i masz np 30st. C. - zgon. Warto zamówić na allegro, są dość tanie, jak robisz wiecej zakupów to i przesyłka taniej wychodzi. U mnie grzałka z termostatem 50W kosztuje 45PLN, majątek to nie jest przecież. Powoli, a kompletuj sobie sprzęt. Znając zycie to za jakiś czas zamarzy ci się wieksze akwarium to tylko poprzekładasz rzeczy, to sie nie marnuje a sluzyć moze lata. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...