Skocz do zawartości

Regał


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę, by inni byli za ten post do mnie wrogo nastawienie, ze się czepiam, itp. każdemu się co inngo podoba. Ja uważam taki regał za bardzo praktyczne rozwiązanie tylko:

- ja okleiłabym (ty masz chyba jasne meble, ale widząc to w moim pokoju) regał na czarno lub brązowo

- baniaczki (butelki) dałabym na sam dół i dorobiła drzwiczki

- dolny baniak dałabym zamiast baniaczków po napojach

A tak jest bardzo fajnie :P. Podoba mi się pokrywa, ale i tak nie rezygnuję z mojej WF :P. Szkło ci się nie niszczy jak tak suwasz tą pokrywę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to niedługo będziesz go rozbierał :) Też mam regał kupiony na regaly.biz wersja HARD 100x50x205h pięć półek, ale obsługa zbiorników była tak niewygodna że zrezygnowałem z jednej półki. Aktualnie mam 20 cm odstępu pomiędzy krawędzią zbiornika a ramą następnej półki i też nie jest zbyt wygodnie, ale mnie ratuje to że nie mam pokrywy tylko akwa odkryte z belką. Zagospodarowanie regału licząc od dołu, filtry i duperele; 112L; kostki 30 i 20L; baniaki z wodą na dolewki i podmiany 2x 30 L. Regał mam przykręcony na czterech kotwach 5x200mm z dystansami od ściany około 250mm, żebym mógł między ścianą a regałem puścić węże od kubełków i dla cyrkulacji powietrza. Pod nogi wkładałem podkładki aluminiowe 80x80x2mm aby dobrze wypoziomować regał. Mieszkam w wielkiej płycie i było to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam sklejasz te akwaria?

 

Regał mi się podoba, sam bym chętnie takie coś kupił, mam zamiar coś w przyszłości wykombinować samemu. Może i nie wygląda estetycznie, ale jest funkcjonalne. Ja bym osobiście kilkoma listewkami drewna to obił, dla efektu. Z paneli podłogowych ładnie wychodzi nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wstawisz wąskie paski tylko na metalowych kształtownikach to nie zmieni się za dużo, a estetyka jak najbardziej.

Myślę, że jest to trochę czepianie się szczegółów, bo chodzi tutaj o ładne zaprezentowanie akwariów, do tego w jednym miejscu, jakby stawiać obok siebie, to 2 pokoje zawalone, bo jednak trzeba im miejsca zrobić.

Nie wygląda to tak wspaniale, ale nie jest też tak tragicznie, ładnie pomalowane, nie straszy, czy się to za chwilę zawali, czy nie.

Nie patrząc na aspekt wizualny, jest to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wstawisz wąskie paski tylko na metalowych kształtownikach to nie zmieni się za dużo, a estetyka jak najbardziej.

Myślę, że jest to trochę czepianie się szczegółów, bo chodzi tutaj o ładne zaprezentowanie akwariów, do tego w jednym miejscu, jakby stawiać obok siebie, to 2 pokoje zawalone, bo jednak trzeba im miejsca zrobić.

Nie wygląda to tak wspaniale, ale nie jest też tak tragicznie, ładnie pomalowane, nie straszy, czy się to za chwilę zawali, czy nie.

Nie patrząc na aspekt wizualny, jest to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem.

Dobry pomysł. Może obudowałbym to reynobondem (materiał, z którego są pokrywy); jedyne, co by sie zmieniło, to to, że nie byłoby widac śrub i dziur w kątownikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...