Skocz do zawartości

[63l] ogolne bez pomysłu


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No niestety lub stety z przyczyn do końca ode mnie nie zależnych, jest mieszanka neonów tzn 2x inesa i reszta czerwona. Ale wydaje mi się, że czują się razem dobrze. Pływają sobie w jednej "ławicy" i trzymają się razem ;), Skoro ktoś miał skrócić ich żywot wolałem żeby pływały u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do krewetek to się dobrze chowają ;) 2 noszą jajka :D

No z glonami jest problem i to spory :evil: na szczęście już jest trochę lepiej i mam nadzieje, że otoski pomogą ;)

Miałem problem z NO3 ale też już zbiłem, obecnie zmiękczyłem jeszcze wodę podobno też ma pomóc w walce z glonami. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zarośnięte , możesz podać teraz swoją obsadę?

Obecna obsada:

4xdanio pręgowane

8xneon

3xotosek

1xzbrojnik (już nie długo)

10xred cherry (chyba tyle ;) )

1xzebra snail

1xanatome helena

 

Jak się jeszcze trochę poduczę :D akwarystyki to chciałbym zrobić typowo roślinne akwarium. Ale to jeszcze potrwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa odnośnie baniaczka !! ;)

Natomiast helenka zaginęła znajomy dał mi drugą :) Gość od którego ją kupowałem, powiedział że one tak maja, że lubią zniknąć nawet na 2- 3 tygodnie i się nie pokazać zakopią się w żwirku i tyle je widać tam sobie zjedzą jakiegoś świderka :D Natomiast populacją zatoczków zmalała pewnie po części też dzięki helenkom bo one podobno zjadają też jajka zatoczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim oczekiwaniu pojawiły się młode krewetki :D Na razie się ukrywają w mchu i ciężko je zobaczyć mają ok. 1mm ;)

Po 4 tygodniach nieobecności pojawiła się również helenka :D 2 razy większa :D:D ma już ok. 1,5 cm. Teraz wiem czemu jakoś mniej zatoczków w akwarium, niestety świderków chyba tez ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...