Jump to content
Sign in to follow this  
andrerw

[63l] ogolne bez pomysłu

Recommended Posts

Muszę Ci powiedzieć, że Twoje akwa jest naprawdę śliczne ! Rośliny ładnie rosną i w ogóle wszystko jest super . Mam pytanie: jakich nawozów do roślin używasz? :)

Obecne nawożenie: CO2 z butli, PG classic, PG Makro green, aquapotas, easy carbo.

Jeśli to jest akwarium bez pomysłu, To aż się boję pomyśleć co by było gdyby ono było z pomysłem. Moim skromnym zdaniem Jest Pięknie ;) .

A to jeszcze parę fotek życia akwariowego ;)

No i super.Patrząc na twoje rybcie ja czekam kiedy moje,bo też mam galaxy się wybarwią i pokażą swoje piękno.

Ale mnie teraz zdenerwowałeś! Czemu wczoraj nie wrzuciłeś aktualki! Chciałem Galaxy, ale z kilku przyczyn wziąłem neonki i teraz widzę, że źle zrobiłem i trzeba było poczekać! :evil:

Akwa pikne! Idę się powiesić :P

Zapomniałem pytać, co za roślinka tworzy taki ładny trawniczek?

No i super.Patrząc na twoje rybcie ja czekam kiedy moje,bo też mam galaxy się wybarwią i pokażą swoje piękno.

Te z fotki są młode i powinny się jeszcze wybarwić bardziej.

Ale mnie teraz zdenerwowałeś! Czemu wczoraj nie wrzuciłeś aktualki! Chciałem Galaxy, ale z kilku przyczyn wziąłem neonki i teraz widzę, że źle zrobiłem i trzeba było poczekać! :evil:

Akwa pikne! Idę się powiesić :P

Zapomniałem pytać, co za roślinka tworzy taki ładny trawniczek?

Heheh ale neonki tez przecież ładne rybki ;)

Trawnik był z małego heńka, ale przerósł go i wyparł eleocharis.

Jak zobaczyłem zdjęcia na pierwszej stronie tego tematu pomyślałem sobie (wbrew temu co inni pisali) ze akwarium naprawdę jest bez pomysłu i nie wiem dlaczego tak się wszyscy zachwycają. Za przeproszeniem na.....ane było roślin aż za gęsto z lewej strony-nie ładnie to wyglądało. Ale doszedłem do ostatniej strony i jestem pełen podziwu. Zazdrość mnie zżera:)

Heheh każdy jakoś zaczynał. Ja akwarium w takiej postaci jak na 1 stronie odziedziczyłem. Akwarium przechodziło metamorfozy. Człowiek uczy się całe życie ;) .

Ehh jak w końcu poprawią mi się warunki mieszkaniowe to postawie coś większego.

Śledziłem ten temat od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem. Z niczego zrobiłeś cudeńko :D

Mógłbyś napisać czym nawozisz?

Obecne nawożenie: CO2 z butli, PG classic, PG Makro green, aquapotas, easy carbo.

No i światło 2x24W Grolux + Daylight ;)

Kolejna fotka ;) A nie długo szykuje się mały restart i zmiana aranżu chyba ;)

Jeśli robisz Takie Aranżacja - bez pomysłu .. To ja zapraszam do siebie może coś doradzisz ................

wow ale wypas ja bym nie zmienił w życiu takie aranżacji

Jeśli robisz Takie Aranżacja - bez pomysłu .. To ja zapraszam do siebie może coś doradzisz ................

Hehe shadow śledzę temat o twoim baniaku na innym forum, więc nie bardzo wiem co tam doradzać jak jest perfect :P Mógłbyś się nim i tu pochwalić, skoro tu jeszcze zaglądasz ;)

Rewelacja !!!! :)

piękne kolory !!

Pozdrawiam !

Ooo shan dzieki ;) A co z twoim baniakiem ? Porzuciłaś już akwarystykę ?

Ależ kontrast! Te czerwone roślinki bardzo dobrze podkreślają piękno mchów. Akwarium zaliczam do tych, na które można patrzeć godzinami, a w rzeczywistości musi być tylko lepiej :) Gratuluję wykonania :) Możesz mi napisać jakie mchy masz na poszczególnych odnogach korzenia?

Pozdrawiam, pablo112

Baniaczek świetny, zwlaszcza te efektownie wygladające mchy, zastanawiam sie co tam możesz chcieć zmieniać, dla mnie idealne :)

Ależ kontrast! Te czerwone roślinki bardzo dobrze podkreślają piękno mchów. Akwarium zaliczam do tych, na które można patrzeć godzinami, a w rzeczywistości musi być tylko lepiej :) Gratuluję wykonania :) Możesz mi napisać jakie mchy masz na poszczególnych odnogach korzenia?

Pozdrawiam, pablo112

Mchy obecnie: Phoenix moss (przód dół), Weeping moss (góra prawa i lewa odnoga), Willow Moss (2 odmiany) (środek), Flame moss (tył),

I dzięki za komentarze ;)

Jedno słowo które mi przychodzi na myśl : szacun !!!

Nie lubię różowego, ale w tym akwa jest jak najbardziej na miejscu :D

W przyszłym tygodniu wyprzedaż mchów, bo ryby nie mają już gdzie pływać ;) Tak więc jak ktoś chętny na mchy to w przyszłym tygodniu będzie tego sporo ;)

Niestety przez święta CO2 się skończyło i od razu trochę krasnali wyskoczyło.

:o:o:o:o Normalnie bajka :!: Jesteś moim mistrzem ! robisz to wszystko tak tak z pomysłem. Czarujesz jakoś te swoje mchy czy jak, bo ja u siebie próbuję wyhodować phoenix moss i jakoś kiepsko mi to idzie. Podsumowując akwarium piękniusie ;)