Skocz do zawartości

[63l] ogolne bez pomysłu


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Ale mnie teraz zdenerwowałeś! Czemu wczoraj nie wrzuciłeś aktualki! Chciałem Galaxy, ale z kilku przyczyn wziąłem neonki i teraz widzę, że źle zrobiłem i trzeba było poczekać! :evil:

 

Akwa pikne! Idę się powiesić :P

 

Zapomniałem pytać, co za roślinka tworzy taki ładny trawniczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super.Patrząc na twoje rybcie ja czekam kiedy moje,bo też mam galaxy się wybarwią i pokażą swoje piękno.

Te z fotki są młode i powinny się jeszcze wybarwić bardziej.

 

Ale mnie teraz zdenerwowałeś! Czemu wczoraj nie wrzuciłeś aktualki! Chciałem Galaxy, ale z kilku przyczyn wziąłem neonki i teraz widzę, że źle zrobiłem i trzeba było poczekać! :evil:

 

Akwa pikne! Idę się powiesić :P

 

Zapomniałem pytać, co za roślinka tworzy taki ładny trawniczek?

Heheh ale neonki tez przecież ładne rybki ;)

Trawnik był z małego heńka, ale przerósł go i wyparł eleocharis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem zdjęcia na pierwszej stronie tego tematu pomyślałem sobie (wbrew temu co inni pisali) ze akwarium naprawdę jest bez pomysłu i nie wiem dlaczego tak się wszyscy zachwycają. Za przeproszeniem na.....ane było roślin aż za gęsto z lewej strony-nie ładnie to wyglądało. Ale doszedłem do ostatniej strony i jestem pełen podziwu. Zazdrość mnie zżera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli robisz Takie Aranżacja - bez pomysłu .. To ja zapraszam do siebie może coś doradzisz ................

Hehe shadow śledzę temat o twoim baniaku na innym forum, więc nie bardzo wiem co tam doradzać jak jest perfect :P Mógłbyś się nim i tu pochwalić, skoro tu jeszcze zaglądasz ;)

 

Rewelacja !!!! :)

piękne kolory !!

Pozdrawiam !

Ooo shan dzieki ;) A co z twoim baniakiem ? Porzuciłaś już akwarystykę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kontrast! Te czerwone roślinki bardzo dobrze podkreślają piękno mchów. Akwarium zaliczam do tych, na które można patrzeć godzinami, a w rzeczywistości musi być tylko lepiej :) Gratuluję wykonania :) Możesz mi napisać jakie mchy masz na poszczególnych odnogach korzenia?

Pozdrawiam, pablo112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kontrast! Te czerwone roślinki bardzo dobrze podkreślają piękno mchów. Akwarium zaliczam do tych, na które można patrzeć godzinami, a w rzeczywistości musi być tylko lepiej :) Gratuluję wykonania :) Możesz mi napisać jakie mchy masz na poszczególnych odnogach korzenia?

Pozdrawiam, pablo112

Mchy obecnie: Phoenix moss (przód dół), Weeping moss (góra prawa i lewa odnoga), Willow Moss (2 odmiany) (środek), Flame moss (tył),

 

I dzięki za komentarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...