Skocz do zawartości

[63l] ogolne bez pomysłu


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za miłe słowa, zbiornik na pewno będzie dalej się zmieniał, i chyba docelowo będzie to iwagumi, ale to czas pokaże. Nawet nie zauważyłem, ale chyba rozmnożyły mi się galaxy :D, tzn. jest 1 mała rybka igiełka, ma może z 5 mm, widocznie reszta została wszamana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Tym razem fotki moich ulubieńców ;) I w końcu udało mi się złapać aparatem maluszka. Coś się rozmnożyło i chyba jest to razbora galaxy bo nie sądzę, że 2 neony to zrobiły ;) Nawet nie zauważyłem kiedy to się stało ;) . Niestety jest tylko 1 szt. narybku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to na prośbę wstawiam fotki. Nie bardzo wiem jak zabrać się do przycinki, zwłaszcza mchów ;). Coraz mniej mi się baniak podoba i będzie szykował się kolejny restart i zmiana aranżacji, ale to pewnie dopiero gdzieś w lipcu ;) . Glony opuściły mnie jakiś czas temu, zostały tylko na kamieniach krasnale małe i jakoś nie mogę sobie z nimi poradzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się dziś baniakowi, a ty jakieś 3 małe igiełki (pierwsze foto) :D Galaxy znowu zaszalały i spłodziły młode ;) Niestety widzę tylko 3 szt., zobaczymy czy przeżyją, nie karmię ich specjalnie i nie odławiam, z poprzedniego miotu 1 została i już ładnie się wybarwia (drugie foto ). Sorki za jakoś ale są naprawdę małe i ruchliwe i ciężko je złapać aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaxa to jest tak naprawde danio. Rozmnaża się prościej jak gupik tylko trochę trzeba do tego ręki przyłożyć. Bierze się kulka zbiorników do tego ruszt ikrowy lub jakiś mech i wrzuca się stadko tarlaków. Po 1-2 dni przełapuje się stadko do następnego ... i tak dalej. Młode karmi się nicieniami mikro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaxa to jest tak naprawdę danio. Rozmnaża się prościej jak gupik tylko trochę trzeba do tego ręki przyłożyć. Bierze się kulka zbiorników do tego ruszt ikrowy lub jakiś mech i wrzuca się stadko tarlaków. Po 1-2 dni przełapuje się stadko do następnego ... i tak dalej. Młode karmi się nicieniami mikro.

To to ja wiem, tylko nie bawię się w osobny zbiornik, dlatego cieszy mnie jak coś się utrzyma młodego dłużej przy życiu w ogólnym ;)

 

 

Dziś był remont korzenia bo mchu było już tak dużo, że ryby nie miały gdzie za bardzo popływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo ;) Generalnie mi się baniak nie podoba, nie wyszło jak chciałem trudno :( . Będzie znowu mały restart i zmiana w niedalekiej przyszłości, pewnie gdzieś po wakacjach. No chyba, że zmienią mi się warunki mieszkaniowe, to będzie całkiem nowy większy baniak. Baniak jest taki troszkę eksperymentalny, pół iwagumi miało być jednak jako całość nie wyszło jak chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze ci się akwarium nie podoba a mi wręcz przeciwnie jest bardzo ładne :D

 

Napisałeś mi na pw ze zdobyłeś kamienie bardzo tanie czy to może w jakimś sklepie zoologicznym. Jak w Krakowie to w którym gdyż mieszkam nieopodal i może bym się wybrał :P

 

 

Jestem dopiero początkującym akwarystą i nie znam sie i powiedz mi co to masz za żwirek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem a taki Aquapotas na jak długo wystarczy ???

 

 

masz jakieś roślinki na sprzedaż ???

 

a czy taka siatka była by lepsza od żyłki ???

http://www.allegro.pl/item946213192_siatka_do_mocowania_mchy_wglebka_2_1_gratis.html

 

A jaka powinienem mieć warstwę żwirku żeby roślinki mi się dobrze ukorzeniły ???

 

sorry ze zadaje tyle pytań ale jestem dopiero początkującym akwarysta :D

shan: Zadawaj takie pytania w odpowiednych działach albo ewentualnie na PW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma problemu, rozumiem że zakładasz dopiero akwarium.

Roślinek już nie mam na sprzedaż.

Siatka spoko ale nitka czy żyłka też się sprawdza.

Zawsze takie pytania możesz zadawać w dziale dla początkujących, tam znajdziesz dużo odpowiedzi na twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...