Skocz do zawartości

[63l] ogolne bez pomysłu


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Małe zmiany kosmetyczne ;) Ostatnio zbiornik stał się bardziej doświadczalnym baniakiem, niż ozdobnym ;) .

Doszło:

:arrow: zestaw co2: butla 1,5kg+reduktor (przerobiony: dołożony zaworek precyzyjny), licznik bąbelków, dyfuzor szklany (spiek ceramiczny),zaworek przeciwzwrotny.

:arrow: oświetlenie: T5 24W Sylvania aquastar 10000k, T5 14W Philips 840. (miało być 2x24W ale się trochę wystraszyłem, że będzie za dużo ;) )

 

W planach jeszcze wymiana podłoża: prawdopodobnie będzie Amazonia II (myślę, że do świat powinno być).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety po wymianie oświetlenia pojawiły się nitki :shock: narazie tylko na mchu na korzeniu, zmniejszyłem czas świecenia na 10h mam nadzieje, że to pomoże. Jak nie będzie się myśleć dalej.

A tu fotki czasowych mieszkańców, a może zostaną na dłużej ;) Na razie najbardziej cierpią helenki, często atakowane przez samca, krewetkom na razie odpuścił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to jeszcze fotki akwa ;) Dziś będzie gruntowna przycinka i zagęszczanie rotalii. Doszła rotala green.

 

ak2.jpg

 

ak1.jpg

 

No i korzeń w mchach ;) Taiwan moss, Stringy Moss, Weeping moss, Christmas Moss, Java Moss i Flame Moss. Jak znacie jakiś inne jeszcze ciekawe mchy to podajcie nazwę bo będę stawiał małe 25l akwa tylko z mchami ;)

 

ak3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Małe zmiany wyleciał eleocharis acicularis, trochę mu się urosło z przodu, a że źle znosił przecinkę to wyleciał, wyleci też alternantera.

Jak czas pozwoli to w okresie świątecznym wymiana podłoża na Amazonie. Odkładam to i odkładam, bo nie mam co z rybami zrobić, nie mam ich gdzie dać na 2-3 tyg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...