Jump to content
Sign in to follow this  
Tuptuś.^^

Gupik Pawie Oczko

Recommended Posts

Nie wiem czemu przypuszczałaś, że coś jest nie tak.

Jak kolega mówi najzwyklejszy gupik.

Widzę że koledzy chcieli coś napisać,a nie wiedzą o co chodzi,pewnie chodzi Ci o to czy to tringel,welon itp....

To już pytanie to ekspertów od tych ryb,o ile się orientuje to mało jest tu ludzi w tym siedzących.

Może wypowie się tu ktoś na tym znający...

Widzę że koledzy chcieli coś napisać,a nie wiedzą o co chodzi,pewnie chodzi Ci o to czy to tringel,welon itp....

To już pytanie to ekspertów od tych ryb,o ile się orientuje to mało jest tu ludzi w tym siedzących.

Może wypowie się tu ktoś na tym znający...

Tak , właśnie tak . Zastanawiałam się czy jest to może Tringiel lub Wachlarz

raczej to wygląda na tringiel

wachlarz byłby dłuższy.

Dołączona grafika

A- Wachlarz B- Triangel C- Welon D- Proporczyk E- Dwumiecz F- Górny miecz G- Dolny miecz H- Lira I- Łopatka J- Płomyk K- Rakietka L- Igiełka

POMÓŻCIE

mam 25l akwarium wszystko jest dobrze tylko samiczki są grube w ciąży i dania też już raz miałam młode 1samiec 2samiczki i mam samca w akwarium ogólnym chciałam zrobić 3parki i dokupiłam parkę i były grube ale potem zauważyłam że jedna ze samiczek siada na dno,zamek i skałkę przeczytałam gdzieś że warto zrobić szpitalik noto go zrobiłam włożyłam rybkę i dawałam taki środek co pomaga w walce z chorobami CMF po paru dniach zauważyłam ze usneła potem zaczeły siadać inne samiczki i samiec tylko najstarszy nie siada a i jeszcze 3dni temu dałam 3kropelki BACTOSAN jeszcze mam HEALTHOSAN i ALGIN a jedna ze samiczek już nie jest gruba CO MAM ROBIĆ

Po pierwsze nic nie ztozumiałem.

A po drugie zakłada się odzielne tematy. ;)

Zamykam ten temat. Proszę napisać oddzielny temat w odpowiednim dziale i zrozumiale. Inaczej nie ma to sensu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this