Skocz do zawartości

Gupik Pawie Oczko


Tuptuś.^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że koledzy chcieli coś napisać,a nie wiedzą o co chodzi,pewnie chodzi Ci o to czy to tringel,welon itp....

To już pytanie to ekspertów od tych ryb,o ile się orientuje to mało jest tu ludzi w tym siedzących.

Może wypowie się tu ktoś na tym znający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledzy chcieli coś napisać,a nie wiedzą o co chodzi,pewnie chodzi Ci o to czy to tringel,welon itp....

To już pytanie to ekspertów od tych ryb,o ile się orientuje to mało jest tu ludzi w tym siedzących.

Może wypowie się tu ktoś na tym znający...

Tak , właśnie tak . Zastanawiałam się czy jest to może Tringiel lub Wachlarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE

mam 25l akwarium wszystko jest dobrze tylko samiczki są grube w ciąży i dania też już raz miałam młode 1samiec 2samiczki i mam samca w akwarium ogólnym chciałam zrobić 3parki i dokupiłam parkę i były grube ale potem zauważyłam że jedna ze samiczek siada na dno,zamek i skałkę przeczytałam gdzieś że warto zrobić szpitalik noto go zrobiłam włożyłam rybkę i dawałam taki środek co pomaga w walce z chorobami CMF po paru dniach zauważyłam ze usneła potem zaczeły siadać inne samiczki i samiec tylko najstarszy nie siada a i jeszcze 3dni temu dałam 3kropelki BACTOSAN jeszcze mam HEALTHOSAN i ALGIN a jedna ze samiczek już nie jest gruba CO MAM ROBIĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...