Skocz do zawartości

[330] Ogólne


davinczi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny etap za mną- zbiornik zalany. Wkładam pierwsze rośliny z innego akwarium, żeby coś już zaczęło pracować. Oczekuję przyjazdu zamówionych roślin.

Nie załatwiłem jeszcze tła a słyszałem wiele pozytywnych opinii o czarnym brystolu myślicie, że warto go użyć?

 

A jaka ładna reklama Royal Canin - jestem tam kierowcą pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo prosty sposób na przyklejenie dowolnej foli bez stresu - przed przyklejeniem wystarczy spryskać szybę płynem do mycia naczyń, okien. Następnie przyklejamy folię i za pomocą szmatki, gąbki wyciskamy płyn likwidując przy okazji bąble, nic nie trzeba przekuwać. Ten sposób podpowiedział mi znajomy od reklam z folii wycinanej ploterem 8-)

Dzięki za podpowiedź, choć przyznam, że pomysł z płynem do naczyń jest mi znany. Początkowo zastanawiałem się nad cienkim tłem strukturalnym z AquaSzuta na razie jednak muszę jakoś zaimprowizować.

 

A jaka ładna reklama Royal Canin - jestem tam kierowcą pozdrawiam Grzegorz

:) Reklama w sumie niezamierzona ale do Royala mam sentyment (sympatyczni ludzie tam pracują- miałem okazje poznać:). Po "starych" czasach zostało kilka niezwykle funkcjonalnych wiader.

 

Bardzo ładne akwarium, czekam na postępy :D

Może daj jakieś tło do tego akwarium

Dziękuję (ja jeszcze nie jestem w pełni usatysfakcjonowany). Tło jak napisałem wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest nazwa tej ,,paprotki,, przymocowanej do korzenia ??

Roślina ta nie jest mocowana na korzeniu tylko jest wsadzona do podłoża. Nie jestem pewny (muszę poszukać wkładki z nazwą) ale to chyba Ceratopteris Corunta.

 

edit:

W zasadzie jak patrzę na zdjęcia w internecie to chyba nie jest Corunta ale jakiś inny Ceratopteris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się coś dziać,ale dodaj więcej pisti :) Ogólnie jest coraz lepiej ;)

To nie pistia tylko Różdżyca rutewkowata :

http://www.superakwarium.pl/rozdzyca-ru ... id819.html

 

Mam ją w drugim mniejszym zbiorniku i jak tam jest zbyt duża to przerzucam do dużego. Jak trochę podrośnie to dołożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Radzę Ci trochę "pognieść" brystol i gdzieniegdzie pomalować na biało-ładnie wygląda (przynajmniej u mnie). :D

Widziałem Twój post dotyczący tego brystolu i musze przyznać, ze efekt jest bardzo fajny. Nie wiem jednak jak z trwałością takiego rozwiązania w połączeniu z wodą może być kiepsko. Dzięki jednak za wskazówki ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci trochę "pognieść" brystol i gdzieniegdzie pomalować na biało-ładnie wygląda (przynajmniej u mnie). :D

Widziałem Twój post dotyczący tego brystolu i musze przyznać, ze efekt jest bardzo fajny. Nie wiem jednak jak z trwałością takiego rozwiązania w połączeniu z wodą może być kiepsko. Dzięki jednak za wskazówki ;) .

 

Przecież nie będzie miał styczności z wodą jeśli twoje akwarium nie przecieka.To tło przymocuj ZA akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...