Skocz do zawartości

100L Gatunkowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pawełhodowca... trafiłes na osobe która jest wybredna.. ;] ale dałes rade ;] spodobała mi sie... myslałem o czyms nietypowym a tu proszę... zobaczymy czy będzie na giełdzie... jak by było to Chyba wiem co bedę wiec w akwa ;] dzięki .. inne pomysły tez rozpatrzę wiec PISAĆ PISAĆ I JESZCZE RAZ PISAĆ ;D :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelhodowca jednak wole Marmurowanego .. Chłopie Wielkie Dzięki ... już wiem jakie chce miec akwa... BW z pstrązenicami marmurowymi ^^ mam nadzieje ze bedą jakies pieniądze po założeniu 200L to wtedy od razu zabiore sie za zakładanie BW w 100L... ^^ jeszcze raz dzięki :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich Ponownie ;D ... otóż jest problem ;D ...bo jestem niezdecydowany ... niby miały być pstrążenice.... potem mekki para... .ale teraz pomyślałem nad zamontowaniem większej ilości światła .. co przy tym więcej będzie roślin... a teraz moja prośba do CALEGO! forum .. podawajcie fajne/ciekawe itd obsady do tego akwaria 100L .... mogą być rybi .. stadne... haremowe .... które trzyma sie w parach... tylko prosiłbym o takie coś... np

Obsada 1 : gatunek rybki ...

ilość

gatunek akwaria ... (japoniec,holender,bw,itd...)

podłoże (piach,żwir .. [granulacja])

i rośliny pasujące pod biotop danych rybek...

 

TYLKO UWAGA! ... Akwarium ma być 1 gatunkowe... :] ... z góry wielkie dzięki i pozdrawiam całą ekipę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dicrossus filamentosus

 

2 samce 4 samice, gęsta roślinność z udziałem kilku korzeni lub grot ciekawie komponujących się w klimat roślinny jeżeli to ma być jednogatunkowe to przystałbym przy tym, jeżeli dwugatunkowe dodałbym do tego Medaka x20szt.

 

ps. jak znajdziesz te ryby to pogratulować... ale fakt faktem - oryginalne + piękne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ temat nie jest zbytnio oblegany to moze ja podam obsady a Wy powiecie co o tym myslicie ;D...

 

tak wiec ... poniewaz 3/4 ludzi woli teraz gupika i mieczyka w akwarium to pielegnice mozna nazwac rzadkim zjawiskiem u kogos ;D ... i teraz co myslicie o tym ?

 

http://www.akwafoto.pl/jakwafoto2/core/ ... gatunki=63 - p.zebra

http://www.akwafoto.pl/jakwafoto2/core/ ... gatunki=62 - p.mekka

 

inne:

 

http://www.akwafoto.pl/jakwafoto2/core/ ... atunki=195 - księżniczka z Burundi

 

wiem wiem, męczący jestem :D ale ja naprawde nie wiem co wybrać ... a może ktos by mnie przekonał do konkretnego gatunku ryby ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba prosta w hodowli jak konstrukcja cepa, co prawda jak się trze to jest w stanie wykasować resztę obsady, chyba że rozmiary i charakter pozostałych na to nie pozwolą. Demoluje rośliny, przesuwa mniejsze kamienie... ogólnie rozpierducha na całego ;). Mając 2 pary w aqwa będziesz miał ciekawiej niż w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Co myślisz o 1 parze ?

i jakie gatunki roślin sa odpwiednie ? bo podobno muszą być twarde... a nie wiem jakie rosliny sa takie :(

żwir czy piach ?

korzenie i kamienie ? czy same kamienie ?

:D:D Ludzie !! Chyba już wiem co będzie w mojej 100L ^^ (chyba :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna para jak najbardziej ale przy dwóch będzie ciekawiej. Rośliny najlepiej od razu duże, grube łodygi, twarde liście i dobrze obłożone kamieniami (ale i tak nie daję gwarancji jak ryby podrosną i zabiorą się do tarła ;)). Drobny żwir a co do reszty aranżacji to jak Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...