Skocz do zawartości

Czy te rybki będą dobre do takiej obsady ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasuje mi że nie czytasz uważnie i chcesz do baniaka 54l upychać same samce gupika a można spokojnie dać małą ławicę neonów innesa, na dno kirysa no ale bez przesady że od razu pigmeja(każdy by tak zalecał jak nie wie co ma dać),zmieszczą się i ciasno nie będą miały daj sierpoplame,lamarcie,pandy w ilości 6 sztuk nie więcej nie mniej.

Ostatecznie:

Neon inesa-10

kirys-6 sztuk

krewetki-ale karłowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi że nie czytasz uważnie i chcesz do baniaka 54l upychać same samce gupika a można spokojnie dać małą ławicę neonów innesa, na dno kirysa no ale bez przesady że od razu pigmeja(każdy by tak zalecał jak nie wie co ma dać),zmieszczą się i ciasno nie będą miały daj sierpoplame,lamarcie,pandy w ilości 6 sztuk nie więcej nie mniej.

Ostatecznie:

Neon inesa-10

kirys-6 sztuk

krewetki-ale karłowate.

Nie chce dać samych samcy gupika tylko 2 samce 1 samice.A co do kirysków to 6 sztuk bede miał pand.A krewetką nic sie nie stanie tzn nie powinno bo zadne rybki ich nie zaczepiaja i nie wiem dlaczego moją byc karłowate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki miały być oprócz neonków.

Tego nie napisałeś.

A tak wgl. to bezsensowne jest takie pranie postów na potęgę by nabić sobie licznik.

Albo ramirezy albo krewetki,zdecyduj się bo ramirezy krewetki zjedzą jak im nie zapewnisz kryjówek.

Sory mój błąd a krewetki to mieszanka red cherry z babauliti

Od kiedy kolego?

One się nie krzyżują!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki miały być oprócz neonków.

Tego nie napisałeś.

A tak wgl. to bezsensowne jest takie pranie postów na potęgę by nabić sobie licznik.

Albo ramirezy albo krewetki,zdecyduj się bo ramirezy krewetki zjedzą jak im nie zapewnisz kryjówek.

Krewetki maja bardzo duzo kryjówek a ramirezy nie są nimi zainteresowane i sie ich boją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki miały być oprócz neonków.

Tego nie napisałeś.

 

Nie musiałem, było w poście autora... tak a propos czytania ze zrozumieniem ;)

 

Do pary ramirezó 10 neonek i 4 kirysków moge dac ( 2 samce i 1 samice gupika endlera) i do tego jeszcze mam 10 kreweci RC

 

To 2+2 będzie chyba najlepszym rozwiązaniem

bimekAKWA jak dasz samice to ci się będą mnożyć, a potem będziesz miał problem z małymi.

 

Jeżeli się upierasz to jednak będzie lepiej 2+2 lub 1+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...