Jump to content

Filtr TETRA EX 400

Elka
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Znalazłam ciekawą ofertę filtra Tetra EX 400.

http://allegro.pl/tetra-tec-filtr-ex-40 ... 66147.html

taki jak ten w linku - chodzi o wygląd i zastanawiam się czy nie był by on lepszy do mojego 25 litrowego ,,baniaczka'' od Mini Kani 80??

Przede wszystkim ma cieńsze wężyki tylko 11,3 mm, podobnie 3,2 l pojemności i sporo mediów filtrujących, przeznaczenie 10-80 l akwarium. Co sadzicie o tym filtrze??

Pozdrawiam

Kalord20 chciałam się poradzić, bo znajomy stwierdził że mini kan jest do ,,d...'' a on ma taki i jest ok. Fakt szkoda mi tej kasy wiec wole dopytać wszystko dokładnie, by się upewnić że biorę coś w miarę dobrego, a nie pierwsze lepsze jak leci!!

Fakt faktem, EX 400 jest lepszy od kani 80.

Ale czy warto inwestować w taki filtr do takiego baniaka?

Chyba że już myślisz o większym baniaku, np. w standardowych wymiarach 72l, to możesz go kupić, a później przerzucić do większego baniaka. Chociaż ja i tak bym go nie kupił :lol: za taką kasę oglądał bym się za czymś innym

Tak myślałam wcześniej zanim spadł mi ten baniaczek, odziedziczony - było mi szkoda tego towarzystwa że ten ktoś wyleje to do wc i wziełam towarzystwo. Zajmuje się ekipą od lipca i wszystko żyje i rośnie. Teraz poszukuje filtra bo w przyszłości to akwarium idzie do mojego chrześniaka, kupie mu bojownika i starczy.