Skocz do zawartości

[112 l] Wielogatunkowe (AKTUALIZACJA STRONA 4)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej w tej chwili to tak wygląda,masz dwa gatunki 2zmienniaki wielobarwne i drugi gatunek to zmienniak plamisty.z tego drugiego gatunku masz dwie odmiany hodowlane matka z odmiany kometka i młode z wagtail,dziwi mnie tylko że jeżeli została zapłodniona przez samca z odmiany wagtail to dlaczego wśród młodych nie ma też narybku z odmiany kometka.Jak potrafisz odróżnić samce od samic to dokup bo te samice tak bez samców urodzą może z jeszcze 4razy.

Widzisz jest to z tymi zmienniakami trochę skomplikowane i nie dużo ludzi się w tym łapie,myślę że to z tego powodu powstała nazwa platka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co się orientuję to nikt ikry nie przenosi tylko ma się drugie akwarium, tzw. tarliskowe. Jest ono specjalnie urządzone i ma utrzymywane idealne warunki dla tarła i późniejszego wylęgu...

 

 

Ramirezki ikrę składają najczęściej na jakiś dużych kamieniach ... I je hodowcy przenoszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 30.05.2009

 

 

Utrzymywana temperatura - 26 C

 

Obsada:

- Kirysek Spiżowy 6

- Zmienniak 5

- Tęczanka neonowa 5

- Pielęgniczka ramireza 1 ( 2 dokupie niedługo )

- Glonojad złoty

Rośliny:

- Crypcotocoryna Krauterii

- Cryptocoryna Nevilli

- Bacopa crenata

- Alternantera Reineka

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te twoje zmienniaki,ale przypomnę że te dwa złote z czerwonymi płetwami ogonowymi to zmienniaki wielobarwne a nie plamiste,wystarczy spojrzeć na ich kształt ciała i zmienniaków plamistych i od razu widać że te wielobarwne są bardziej wydłużone.

Co do zmienniaków plamistych to ten z czarną płetwą,wagtail jest przepiękny,miałem je hodować właśnie o takiej barwie jak twój zmienniak ,ale nigdzie ich nie mogłem znaleźć więc zdecydowałem się na inną.

Tak na koniec dodam że nawet mi się podoba ale te tło się strasznie zlewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...