Skocz do zawartości

Akwarium 60l


sewww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, odgrzebalem z piwnicy moje stare akwarium i zalozylem je od nowa. Puki co dociera sie, a ja mysle o rybkach. Chcialbym miec brzanke rekinowatą 1 sztuke, bojownika syjamskiego, glonojada. I tutaj wlasciwie dalej stoje. Co mozna dobrać do tego,zeby rybki zyly w zgodzie, nie interesuja mnie neonki, molinezje czy weloniki. Chcialbym takie ciekawe rybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium nie za duże, ale jak się chce to można dobrać coś fajnego (i nie muszą to być Gupiki)

 

1+2 Prętnik Karłowaty

Neon lub Razbora 10 sztuk (Z tej listy przykladowi-mieszkancy-akwarium-54l-72l-t41358.html?hilit=%20Przyk%C5%82adowi%20mieszka%C5%84cy%20akwarium)

Ramirez 1+1

Kirysek Panda 6 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec kupiłem 5 rybek. 2 bystrzyki ozdobne, 2 brzanki sumatrzańskie, i brzanke rekinowatą. Do tego korzeń w akwarium i rośliny. Co jeszcze moge dokupić do tych rybek, zeby zgodnie żyły ???

Jedyne co możesz zrobić na początek to oddać wszystkie brzanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekinek wiem, że rośnie duży i w stosownym czasie oddam go, ale chciałem go, bo bardzo mi się podoba. Brzaneczki mogę jeszcze 2 dokupić. I coś na dno bym chciał, czy kiryski mogą być ???

 

edit. ludzie zrozumcie, ze ja nie chce trzymać neonków i gupików. Wiadomo 60l to nie tak dużo, ale można jakoś to skomponować, poza tym w tym akwarium pare lat temu trzymałem i skalary i mieczyki i jakoś latami żyły te ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie dobrze, że nie urośnie duży :) Odgrzebałem starą książkę o rybach akwariowych. Oki więc na poważnie, co mogę jeszcze dokupić. 2 brzanki mogę dorzucić, 4 to będzie już spoko, i coś na dno bym chciał plus jakiegoś glonojada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...