Skocz do zawartości

Gupik, nie pływa


Rzepson94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem otóż moja samiczka gupika jest w ciązy, wygląda jak by miała zaraz rodzić (identycznie jak na tym filmiku

). Tylko kwestia jest taka że leżała ona zaraz pod grzałką, i się nie ruszała (machała bocznymi płetwami), więc włożyłem ja do kotnika, ale w kotniczku ta sama sprawa...

Wiecie może co jest grane? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yh... ale to czekanie mnie dobija... ;d

Ogólnie kotnik mam taki z podziałka na 3 dziewczynki żeby rodziły, i z pięterkiem żeby młode tam spadły, i własnie jedna samiczka w kotniku buszuje po nim jak głupia, (chyba chce się przez ścianę z niego wybić), a ta druga siedzi w kącie taka bidulina... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są w stresie i mogą urodzić martwe. Rybki przekląda się do kotnika jak zaczyna rodzić !!

Yh.. wydawało mi się że ona własnie rodzi, dla tego ją do tego wpakowałem, ale podobno tybka może do 48h wstrzymać się z porodem.

 

To tą co siedzi w kącie zostaw najlepiej samą w kotniku, żeby jej nie stresować. A ta co tak szaleje jest w ogóle kotna?

Tak, jest kotna.

 

Ja bym je zostawił poza kotnikiem i ewentualnie odłowił co zostanie z młodych. Co potem będziesz robił z zupą rybną?

Tylko własnie nie wiadomo czy wgl coś zostanie z młodych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko własnie nie wiadomo czy wgl coś zostanie z młodych...

Nie tym to następnym razem. Potem będziesz miał tylko problem z przerybieniem.

No tu bym polemizował, a jeżeli nawet AKTUALNY zbiornik okaże się za mały to mam jeszcze w rezerwie akwarium ok. 250l ;) a jak na razie w tym mam z 10 gupiczków? :P (na 52l)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...