Skocz do zawartości

wasze ulubione koncerty


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Koncert Eminema z Barcelony. To nie był taki zwykły koncert... to był dopracowany scenariusz wielkiego spektaklu, klatki, efekty specjalne, liny, windy, pokazy pirotechniczne, przebierańcy, scenografia... Bóstwo! Żałuję, że w Polsce nie potrafią zorganizować tak barwnych koncertów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście wolę sama w koncertach uczestniczyć. to tak naprawdę zupełnie inny odbiór niż oglądanie czy słuchanie nagranego materiału :)

jak dla mnei dobry koncert to nie efekty specjalne :P

lubię chodzić na żywiołaka, jest w nich tyle energii. Czesława też jest świetny, on muzykę z kabaretem na kameralnych koncertach (u nas w gdańsku bilety schodzą w jeden dzień).

a dvd z wielkich koncertów zagramanicznych gwiazd nie kupuję wcale ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione koncerty na jakich byłem to:

 

Nightwish - kraków 2008

Prodigy - 2006 lub 2007 Katowice

Apocalyptica - wrocław 2008

Jean Michel Jarre - 2008 Torwar (coś pięknego obraz, dźwiek, woda, ogień)

 

W tym roku w sierpniu wybieram sie na U2 do Chorzowa :)

 

Pozatym pracuje w tej branży to na codzien mam koncerty mozna by powiedzieć wiec o zadnych "Polskich Gwiazdach" nie pisze :)

 

na DVD polecam:

 

END OF AN ERA - ostatni koncert Nightwish z Tarją Turunen

Within Temptation - live in JAVA

QUEEN - live in wembley

Hey unplugged

Kayah unplugged

TOTO - ale nie pamietam tytułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że moim ulubionym koncertem będzie występ Nelly Furtado na Malcie w Poznaniu w tamtym roku,ale niestety pogoda wszystko popsuła.Wróciłem(ze swoją dziewczyną) cały mokry do Wrocka,a następnego dnia rano okazało się,że koncert będzie powtórzony.Z biletów dużo nie zostało .Ale i tak było spoko :mrgreen:

 

Natomiast na dvd polecam: :arrow: Justin Timberlake-FutureSex / LoveShow from Madison Square

Garden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że moim ulubionym koncertem będzie występ Nelly Furtado na Malcie w Poznaniu w tamtym roku,ale niestety pogoda wszystko popsuła.Wróciłem(ze swoją dziewczyną) cały mokry do Wrocka,a następnego dnia rano okazało się,że koncert będzie powtórzony.Z biletów dużo nie zostało .Ale i tak było spoko :mrgreen:

 

Natomiast na dvd polecam: :arrow: Justin Timberlake-FutureSex / LoveShow from Madison Square

Garden

 

Wiem ,że teraz będę okrutna ale ....na drugi dzień Nelly dała popis mistrzowski . Chociaż , ja taką muzykę średnio lubię , ale trzeba przyznać ,że było super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A ja polecam się wybrać na koncert IRON MAIDEN ,alle na żywo.Choć na dvd "FLIGHT 666" jest wszystko to co najlepsze to na żywca pokazują klase i prawdziwe granie. Jestem na każdym ich koncercie w Polsce i za każdym razem jestem pod wrażeniem :shock:

Teraz czas na AC/DC 27.05.2010 W-wa i już doczekać się nie moge .

06.2010 W-wa METALICA,SLAYER,MEGADETH,ANTHRAX... Też tam chc być i się cieszyć dobrą muzą.

:aniol_diabel:

 

 

:twisted: S E R E K :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...