Skocz do zawartości

dorosły skalar+mały neon


ziomy111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przez ostatnie pare dni obserwowałem zachowanie dorosłego skalara z małymi neonami z tego co zauważyłem, mój dorosły osobnik (~20cm wysokości) w ogóle nie interesował się neonami, żadna nie została zjedzona w ogóle nie był w stosunku do nich agresywny, więc jeśli ktoś ma zamiar tak zrobić to jeszcze dodam małą uwagę:

Najpierw lepiej dać neona- tak to skalar zaakceptuje go jako swojego "towarzysza" nie wiem jak będzie na odwrót tj. najpierw skalar potem neon- obawiam się jednak, że może zostać potraktowany jako zakąska więc polecam pierwszy sposób tak jak ja to robiłem i nie powinno się nic stać.

Oczywiście nie gwarantuje na 100% że neon nie zostanie zjedzony, tak było w przypadku moim i mam nadzieję, że będzie się powtarzać u innych.Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW albo pisać w tym temacie :)

p.s

mam nadzieję, że komuś pomogę tą informacją :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 5 dni ich nie zjadł to raczej nie zje ich teraz bo już są w 960 :P dałem 6 neonów i zobaczymy co będzie.Mam nadzieję, że rano znajdę wszystkie 6...Przedtem były w mniejszym-mam nadzieję że im się nie odmieniło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...