Skocz do zawartości

[64L] Azja


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Przez około 2 tygodnie moje bojowniki nie miały światła w zbiorniku.

Nim wybrałem się do Castoramy po nową świetlówkę ryby miały bańkę oświetloną wyłącznie słoneczkiem Smile. W takich chwilach cieszę się z umiejscowienia mojego regału Angel

 

Ostatnio wkurzałem samczyka lusterkiem Big Grin. Uwielbiam gdy się stroszy do swojego odbicia.

 

Niestety nie udało mi się uchwycić rozwartego na full pyska, ale za to widać jak łuski przy świetle słonecznym mienią się na miedziany kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Regał super ,niby taki niepozorny a jednak daje rade .

Się zastanawiam jak ty zasypiasz w tych kilku m2 ?, ile tam masz ,chodzi mi o to czy te wszystkie filtry są bezgłośnie .No i jak z elektryką to urządziłeś ,wszystko podpięte pod jedno gniazdko ,jeden przedłużacz ?.

Z regałem pomysł zajefajny ,zbiorniki ,coraz bardziej się przekonuje po twojej relacji do takich ,i zaczynam żałować ,że zamówiłam takie jak zamówiłam .

Ryby bardzo mi się podobają ,szkoda tylko tych ramirezek chyba one najbardziej tam pasowały .Dla obecnych wydaje mi się to akwa za małe ,ale ja nie mam pojęcia więc się nie denerwuj .

To kiedy ten kolejny regał ?.

Co z pokoju zniknie by ustąpić mu miejsca ?. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna (rok temu) spałem na materacu, by pomieścić 150cm baniak. Już nigdy więcej nie popełnie tego błędu :)

To moja pasja, bardzo mnie uszczęśliwia, ale większa ilość baniaków w tak małym pokoju (11m2^) nie ma po prostu sensu. Muszę mieć gdzie spać :D

 

Co do ryb- akwarium wydaje się małe przez wysokość. Podstawa lustra wody (80x40cm) jest idealna dla tego gatunku. Nie mniej jednak rozumiem - optycznie (na zdjeciu) faktycznie ryby wydają się przytłaczać akwarium.

 

Regał jest podpięty pod jedno gniazdko- dużo nie pobiera (nie używam grzałek), więc tutaj nie mam obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy sposób na filtr ?

Wyciągnąć rurkę od "napowietrzania" tak, gdy filtr nie robił bąbelków. Wylot ustawić tak, by poruszał taflą.

 

O ile filtr sam w sobie pracuje cicho, to bez "napowietrzania" jest praktycznie niesłyszalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...