Skocz do zawartości

[64L] Azja


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie akwarium nie zmieniło się jakoś szczególnie, ale pokazuje fotkę od frontu.

Nurzaniec już pięknie się rozrósł, ale czekam na kolejny przyrost i porcję dodatkowych roślin (mchy i jakies mikrozorium).

 

Obsada się nie zmieniła(poza tym, że doszły 2 białe ampularie), ale ciągle nad tym pracuje.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym zamysłem było 2x Gyrinocheilus aymonieri (Gold i szary), ale ostatnio korci mnie na Piskorki.

Chciałem dodać małe stadko, ale moje ulubione Danio pręgowane woli chłodniejszą wodę, więc pozostaje mi rozmyślać nad jakimiś B. brigittae lub pozostawić Gurami same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz te piskorki to Boraras też? ;)

Intensywnie nad tym myślę, bo boje się o filtracje (litraż jest poniekąd mały, a taka ilosc ryb mogłaby nieźle obciążyć biologie).

 

Nie, 5-6cm maksymalnie. Musiałeś gdzieś przeczytać zawyżone dane. Chyba, że widziałeś tak duże osobniki na żywo, to możesz się ze mną nie zgodzić.

To i tak za duzo jak na to akwarium, bo bierz pod uwagę, ze beda tutaj dorosłe Trichogaster.

Nigdy nie widziałem tych razbor na żywo szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... gdybym miał więcej miejsca w domu na pewno stały by u mnie 2 czy 3 baniaki więcej, jednak przez Ciebie nie wiem jakie ryby by tam pływały ;) . Funudusze mam, miejsca brak no chyba żebym sprzedał komputer i biurko wtedy jakiś baniak by tam powstał :lol: .

 

Masz piękny zbiornik, ale to u Ciebie standard. Ryby przecudne, jedyne co mogę powiedzieć to - Gratuluje i trzymaj tak dalej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...