Skocz do zawartości

Co sadzicie o tym Aparacie?


Accord
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie o tego typu segmencie modeli mam zdanie takie, że jak nie umiesz robić zdjęć to kup zwykły automat i to nowy w tej cenie, nawet tej samej firmy, bo cenię ich optykę bardzo wysoko.

Jak się zamierzasz bawić w jakieś ręczne ustawianie lub na półautomacie to już zabawa może być fajna. Poza tym polecam sprawdzić w rankingach ten model w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, Samsung to szit jakich mało, fajna i uargumentowana dyskusja, nie raz mi tu moderacja jakieś ostrzeżenia wręczała za pierdoły a sama się popisuje elokwencją jak fix.

Co do Fuji się zgodzę, ale tylko jeśli chodzi o hybrydy np. S9600 i poprzedni modele z tej serii.

Z serii kompaktów najlepsze są Canony z serii G np. G 10.

http://www.chip.pl/ranking/foto-video/a ... kompaktowe - tu przykładowy ranking

Sony także robi fajne rzeczy, sam mam z serii DSC, ale żałuję, że nie kupiłem Canona G.

Daj znać co kupiłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wepchnę w temat. Co możecie powiedzieć o tych aparatach:

Canon PowerShot A1200

Nikon CoolPix S2500

BenQ S1410

 

Bo szukam jakiegoś w miarę taniego za około 300zł a nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze a w sklepie nie ufam sprzedawcom :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem już troszke mądrzejszy dzieki kolegom z forum :D Troszkę sie wzbogaciłem i jestem chcę kupić to proszę tylko o poparcie i jade kupić. ogulnie mam cyfrówke Kodaka V1253 i tak słabo jestem zadowolony.

 

 

DZIĘKUJE BARDZO ZA POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...