Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie pyszczaków


krzycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pyszczak żółty, złocisty, zebra - po kilku dniach zobaczysz podział w akwarium.

Dobre :mrgreen:. Pomieszałeś gatunki mięsożerne z roślinożernym , łagodne z bardzo agresywnymi, a co to jest zebra??

 

Podział jaki podział, auratus obejmie cały zbiornik , a reszta po kątach będzie się chowała. Tym bardziej yellow dostanie ostro po głowie, a co do zebry to nie wiem myślałem że to ssak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyszczak żółty, złocisty, zebra - po kilku dniach zobaczysz podział w akwarium.

Dobre :mrgreen:. Pomieszałeś gatunki mięsożerne z roślinożernym , łagodne z bardzo agresywnymi, a co to jest zebra??

 

Podział jaki podział, auratus obejmie cały zbiornik , a reszta po kątach będzie się chowała. Tym bardziej yellow dostanie ostro po głowie, a co do zebry to nie wiem myślałem że to ssak :mrgreen:

 

No to według Ciebie jakie gatunki pyszczaków sprawdza się w moim akwarium 240L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może tak a co Ci się podoba ? Przynajmniej kolory , bo wybór jest ogromny. Możesz sobie pozwolić na 3 mniejsze gatunki w haremach.

 

Może być tak

Melanochromis Maingano 1+3

psedotropheus saulosi 1+3

Yellow 1+3

 

Będzie żółto niebiesko . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzilo mi o kolor żółty i niebieski. 1+3 to znaczy 1 samiec i 3 samice? No i chciałem jeszcze zapytać odnosnie tego czy jakies roslinki mi sie uchowia czy to tylko same kamienie musza byc bo z reguły w akwariach z pyszczakami nie widywałem roslin. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie moje pytanko czy mozna jeszcze dołożyc jaki gatunek który zalatuje do czerwona o ile wogóle są takie i czy można je połaczyc. Może głupie pytanie ale dopiero zacząlem interesować się pyszczakami i mało o nich wiem. Dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać red redy , ale wtedy yellow i saulosi nie mają racji bytu , bo red redy to dość agresywne ryby i trzeba im taką samą obsadę dobrać.

Mogło by być tak .

 

maylandia etherae red red 1+3

pseudotropheus socolofi 1+3

pseutotropheus elongatus usisya 1+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyszczak żółty, złocisty, zebra - po kilku dniach zobaczysz podział w akwarium.

Dobre :mrgreen:. Pomieszałeś gatunki mięsożerne z roślinożernym , łagodne z bardzo agresywnymi, a co to jest zebra??

 

Podział jaki podział, auratus obejmie cały zbiornik , a reszta po kątach będzie się chowała. Tym bardziej yellow dostanie ostro po głowie, a co do zebry to nie wiem myślałem że to ssak :mrgreen:

 

Gościu, ja mu nie napisałem, żeby je włóżył razem, nie bądźtaki cwaniak ;) Chodzi o mieszaninę kolorów- żółto-niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółto - niebieskie ;) tylko że auratusy są czarno białe (samce) a samice są przeciwnością, z resztą baniak dla nich jest za mały . A pyszczak zebra to dalej nie wiem co to jest, do tego hasła można przypisać dziesiątki gatunków , zresztą skończmy tą dyskusję , na przyszłość podawaj łacińskie nazwy nie będzie wtedy problemu z identyfikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółto - niebieskie ;) tylko że auratusy są czarno białe (samce) a samice są przeciwnością, z resztą baniak dla nich jest za mały . A pyszczak zebra to dalej nie wiem co to jest, do tego hasła można przypisać dziesiątki gatunków , zresztą skończmy tą dyskusję , na przyszłość podawaj łacińskie nazwy nie będzie wtedy problemu z identyfikacją.

ok, nie ma sprawy, więcej nieporozumien nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...