Skocz do zawartości

Brzanka denisona


Mathew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Chciałbym się dowiedzieć ile lat żyje brzanka denisona, jakie wymiary musi mieć akwarium i czy można trzymać je razem z neonami czerwonymi ?? Odpowiedzi na te pytania nie mogłem znaleźć w opisie tej ryby.

 

Edit

 

Nikt nie zna odpowiedzi na takie proste pytania ?? Myślałem że znajdę na tym forum zawodowców a tu sami amatorzy :lol:

 

Edytuj posty.

mod.Evelyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakład ? :ugeek: Zobacz jak w zoologicznych ryby trzymają to i tak jej oszczędzę cierpień. U mnie będzie miała dużo więcej miejsca niż w tych szklankach w zoologicznych, już niech wszyscy tutaj nie udają wielkich obrońców zwierząt.

Nie masz zielonego pojęcia o warunkach w jakich powinny być hodowane ryby.

 

W zoologicznych są tylko sprzedawane i przebywają tam kilka dni.

 

Jak wiesz lepiej to sobie radz sam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są przelotnie!!! widziałem dorosłe osobniki kilku gatunków i trzymają je w malutkich zbiornikach.

Wy podajecie mi optymalne warunki dla tych ryb a nie minimalne.

A myślisz, że one tam rosną do właściwych rozmiarów czy są takie przywożone? :lol:

 

Na prawdę szkoda gadać.

 

Radż sobie sam jak jesteś taki wszechwiedzący :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł, by w akwarium o długości 80 cm trzymać stadne i ruchliwe brzanki Denisona, które osiągają 15 cm to bardzo kiepski pomysł. Te ryby w naturze żyją w bystrych strumieniach i wymagają nieco chłodniejszej wody o dużej zawartości tlenu. Lubią też prąd wody, bo tak wygląda ich środowisko naturalne. Sam chciał bym je mieć i może kiedyś postawie zbiornik tylko dla nich, bo właśnie w takim jednogatunkowym odpowiedniej wielkości akwa ich stadko będzie prezentować się świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...