Skocz do zawartości

[60l] ogólne aktualizacja str 2


skn87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pęknięciu dna mojego starego akwarium kupiłem 60l. Jak się podoba? Co jest nie tak? Co można zmienić? :)

 

Obsada:

ok. 8 gupików

6 neonów

3 kirysy ( 3 chcę jeszcze dokupić)

2 sumy szkliste które zostały z mojego starego akwa (wiem że to teraz jest dla nich za małe i również wiem że trzyma się co najmniej 5-6 sztuk. więc bez zbędnych komentarzy proszę)

Ancistrus sp

 

grzałka 50 Watt

 

filter powietrza HL-BT400 z deszczownicą

50/60Hz

7W

380L/h

 

Na roślinach się nie znam

 

Karma Tropical

do tego D-50 PLUS dla ładnego wybarwienia gupików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą w kotniku, to na zdjęciu jakoś taka mała wyszła, ale daje jej 5 dni na urodzenie. Co do rośliny sztucznej, to dlaczego piszecie żebym ją wyrzucił jest sobie w prawym rogu z tyłu, i powiem Wam, że kirysy ją uwielbiają, wiecznie koło niej pływają. Te dwie większe rośliny posadziłem dlatego, że nie mam pieniędzy żeby kupić kilka roślin i jakoś ładnie urządzić florę w moim akwarium. Poza tym w moim mieście nie ma żadnego sklepu, a jak jeżdżę do innego miasta żeby coś kupić są tam 2 sklepy, ale niestety bardzo ubogie w rośliny. Jak patrzę na Wasze akwaria to aż zazdroszczę roślin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą roślinę już koło 2 miesięcy i nie widzę żeby któraś z ryb się pokaleczyła. Co to kotnika, rodziło juz u mnie w nim kilka samic i nigdy martwe młode mi się nie urodziły.

 

Jeśli ktoś wysyła przycinki z roślin to chętnie pokryje koszt przesyłki. Bardzo mi się przyda flora, czekam na propozycje. Tylko niech to będzie kilka roślinek, tak żeby koszt przesyłki nie był większy od kupna takowej w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc termometr przyczepię tylko muszę kupić przyssawkę w sklepie. Co do żwiru to był czarny ale jakieś odpryski się zrobiły po czasie. Nie jest ostry ze względu na to, że mam kirysy i nie chcę aby sie kaleczyły, z tego co pamiętam to żwirek 6mm ale nie jestem pewien.

 

Moderatorze, przepraszam :)

 

 

Andrerw: edytuj posty. Nie pisz jeden pod drugim.

 

Oto kilka pupili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG...

5 postów pod sobą tego samego dnia i jeszcze ostrzeżenia nie dostał a ja dostaje za post który napisałem rok temu no gz.

 

A tak po za tym to masz fajnie wybarwione gupiki.

 

Andrerw: Można tylko 3 załączniki, wiec uzasadnione są takie posty. A ty za spam dostaniesz kolejne ostrzeżenie. Zamiast komtewoać wystarczy zaraportować post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...