Skocz do zawartości

System punktów za pomocne posty II.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W związku z tym tematem: system-punktow-za-pomocne-posty-t42419.html

Oraz wynikami ankiety, gdzie głosy były podzielone jak wiecie.

Zgodnie z wytycznymi w tamtym poście, podjęcie decyzji należy więc do zarządu forum oraz przyjaciół.

 

Głosowanie będzie jawne.

 

Każdego z administratorów, moderatorów oraz przyjaciół, proszę o wpisanie czy jest na tak lub nie oraz krótkiego uzasadnienia.

Czas głosowania 2 tygodnie. Z uwagi na to, że nie wszyscy jesteśmy tutaj codziennie.

 

Zaznaczam, że wpisują się tutaj tylko administratorzy, moderatorzy oraz przyjaciele!!

 

Temat jest tylko dla osób, które wypisałem powyżej. Użytkownicy mieli już swoją ankietę i wypowiedzieli swoje zdanie na ten temat.

Jak znam życie, to i tak jakiś użytkownik będzie miał tutaj zaraz coś do dodania.

Ale otóż nie. Każdy wpis użytkownika w tym temacie, będzie karany ostrzeżeniem.

 

Skoro założyłem temat, to od razu się wpiszę:

 

Ja jestem na NIE.

Będzie sytuacja podobna do nabijania postów. Jeden drugiemu będzie dawał punkty za byle co. Za pół roku się okaże, że ktos ma 10 000 000 000 "pomógł". A dalej nie ma pojęcia o akwarystyce. Ba, nawet nie ma akwarium. Tak samo jak to teraz ma miejsce z niektórymi nabijaczami postów. Kasowanie punktów itp przez modów? Oni mają co robić, nie potrzebują więcej mieć na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w poprzednim temacie jestem na NIE. Pomijając już to że ludzie jeszcze bardziej nabijaliby sobie posty, to system miałby sens gdyby był od samego początku i gdybyśmy już nie wyróżniali osób mających wiedzę rangą Przyjaciel.

 

Jedyna opcja jaką mógłbym tolerować, to plusy do konkretnych postów, żeby wyróżniać dobre rady. Tylko bez żadnego rankingu, albo licznika dla danego usera, tak żeby nie było rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.. no po prostu to jest bez sensu. Może jeszcze wymyślić coś w stylu, że użytkownik zadający pytanie będzie miał możliwość oznaczyć odpowiedź którą uważa za wyczerpującą/najlepszą ? Nie, no niee.. Niech już będzie tak jak jest teraz. Pomoc po prostu bezinteresowna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

Tak bez przyczyny, jakoś nie czuję klimatu w ocenianiu usera poprzez innych userów, jak również jego pomoc może nie być jednoznaczna gdyż w akwarystyce w niektórych przypadkach potrzeba tygodni aby zaobserwować przydatność czyjejś rady...

Poza tym zacnie się spam-ienie i naciąganie szukanie tematów aby wyłonić swego "local hero".

 

Jestem przyjacielem aczkolwiek łapię się pod tezę, że mając takich przyjaciół nie potrzeba mieć wrogów, nad to nigdy nie wiesz czy sprzyjam Tobie czy spiskuję z Twoją zwierzyną przeciw Tobie :D

 

Może inaczej, tak będzie szybciej - czy ktokolwiek jest na tak? :D

Nie będzie szybciej, będziesz czekał do końca terminu ustanowionego na wpis. Możesz się takiego wpisu nie doczekać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data

Co komu mówi data jak większość pytana jaki dziś mamy dzień niekoniecznie zna odpowiedź.

zamiast Rejestracja: 31.07.2009 18:43

było by na forum już: 913 dni (21920 godzin)

 

na przykład oczywiście :P

co nie zmienia postaci rzeczy że to nadal nic nie zmienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...