Jump to content

[30L] Kostka dla krewetek

gregorianr
 Share

Recommended Posts

Witam

Pokaże Wam mój kolejny zbiornik jakim jest kostka 30L dla krewetek.

Podłoże dla krewetek ale nie wiem jakie:)

Filtracja: kaskada HBL-501

Oświetlenie: 2x11W Aquael

CO2 z butli

Flora:

Mały henio

Bolbitis

2 rodzaje mchów

i wgłębka wodna

I korzeń japoński.

FAUNA

20 sztuk krewetek White pearl

Fotka

Dołączona grafika

Kamień służy do zatopienia korzenia

A fuj co to za brzydka kostka :shock: aranż zupełnie Ci nie wyszedł mogłeś się postarać bardziej kolego,a te krewetki to jakieś dziwne wogóle mi nie przypominają White Pearl :o ..............................A tak na poważnie gregorianr to mój bardzo dobry znajomy,po części to ja go namówiłem na ta kostkę,krewecie ma odemnie a aranzacja jest świetna :D Aha podłoże to Red Bee Sand ;)

To już wiecie co za podłoże:) Pablo a krewetki nie przypominają White Pearl bo wybrałeś mi jakieś kundle :) Oczywiście żartuje.

kamil6969

Tło to zwykły czarny brystol.

Dzięki za miłe słowa, może niedługo zaktualizuje temat ze zbiornikiem 180L( po ciężkich bojach)

• 4 weeks later...

Na pierwszej focie faktycznie mniej widać oprzyrządowanie. Bolbitisa musiałem przyciąć bo wyrosły na nim krasnale. Mech odpadł z korzenia ponieważ przy każdej podmiance muszę wyciągać korzeń i czyścić go z białego nalotu. Pierwszy raz trafił mi się taki upierdliwy korzeń. Moczony był kilka dni, później gotowany kilka razy z solą i bez. Ale już powoli wychodzi na prostą i pleśni z podmiany na podmianę coraz mniej.