Skocz do zawartości

Problem z kiryskiem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój kirys od wczoraj lezy na dnie i sie nie rusza lecz oddycha nic nie je z dna przemieszcza sie tylko do kokosa co to moze oznaczać.Parametry wody są ok bo (niedawno robiony test) i inne kiryski pływają normalnie lecz nieco szybciej niz 3 dni temu są pobudzone i wyskakuja z nad wody . Co moze sie dziać z tym jednym ? Porsze o szybką opowiedz ;]

Oto jego zdjęcie http://imageshack.us/photo/my-images/820/dscn37281.jpg/

 

Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.

mod.Evelyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej parametry masz nieprawidłowe. Pewnie za dużo pochodnych azotu albo do jedzenia dawałeś żywy pokarm i niestety kiryskowi zaszkodził. Napisz coś więcej o akwarium (wielkość i obsada). Mnie z tydzień temu padł jeden młody i chyba od ochotki albo od azotu bo porządki robiłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej parametry masz nieprawidłowe. Pewnie za dużo pochodnych azotu albo do jedzenia dawałeś żywy pokarm i niestety kiryskowi zaszkodził. Napisz coś więcej o akwarium (wielkość i obsada). Mnie z tydzień temu padł jeden młody i chyba od ochotki albo od azotu bo porządki robiłem...

Też właśnie w pokarmie suchym mam ochotke(ususzoną) ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w suchym też może coś być bo kirysy mają długie jelita a ochotki twarde elementy, które mogą je uszkodzić. Mój najpierw zawisł i pływał coraz wolniej aż w końcu nie pływał i leżał w miejscu aż zdechł. Obserwuj inne ryby. Może to nie być jednak to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...