Jump to content

Rozmiar naszych ryb

aditattoo
 Share

Recommended Posts

Podzielmy się osiągami wzrostu naszych ryb wielkość ,wiek plus foto . To że pisze w wikipedii i książce że np gurami max 8 cm to nie znaczy że ktoś nie odchował Giganta.

U mnie jest tylko "roczna młodzież" ale u wielu forumowiczów są na pewno już godne uwagi osobniki .

Zapraszam

Właśnie......... zmierzyć , myślę że jak o 5 mm pomylimy rozmiar to nie będzie kłopotu, ja mam samca skalara ma 1,5 roku i wysokość przy szybie to około 18 cm długość 11 cm a samica w tym samym wieku ma 15 cm i 9 cm długa.

Jeżeli temat będzie aktywny i chętni będą wpisywać dane rybek to może żaden moderator się nie szarpnie na zamknięcie tematu.

Jeżeli temat będzie aktywny i chętni będą wpisywać dane rybek to może żaden moderator się nie szarpnie na zamknięcie tematu.

Oj, żebyś się nie zdziwił ;)

Ja na razie dochowałem się 20cm welonki i rośnie ;)

Oj, żebyś się nie zdziwił ;)

Ja na razie dochowałem się 20cm welonki i rośnie ;)

A można wiedzieć ile ma wiosenek ten welonik ?

Myślę, że temat niepotrzebny takimi uwagami można się podzielić między sobą albo w informacji o swoim zbiorniku, bo przeważnie ryby właśnie rosną do średnich wielkości. A po za tym nie wiem jak wielu z nas mierzy swoje ryby dokładnie linijką. Na razie zamykam, chyba, że dużo forumowiczów się zainteresuje tym tematem, wtedy wystarczy napisać o odblokowanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...