Skocz do zawartości

kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Kto się orientuję od czego przy tej drugiej roślince są takie fioletowawe liście? W akwarium mam to samo z roślinka;/ to jest normalne? a co do tematu. Usuń tą watę z korzeni jak najwięcej ci się uda nie uszkadzając przy tym korzeni. Żwir czy co to tam jest według mnie trochę za gruby i za jasny ale mimo wszystko wsadź w to podłoże te roślinki. Zmień pokarm na ten co miałeś poprzednio. U mnie ryby dziwnie się zachowywały jak podawałem ochotkę, kirysy nawet zdechły... Gdy odłożyłem pokarm było już w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem na podstawie zdjęcia swój pogląd, nikt z dotychczasowym komentatorów nie powiedział co to jest! Skąd możesz wiedzieć kto jest bardziej doświadczonym akwarystą?Do autora postu: Piszesz,że akwa masz od 4 tygodni. a rybki kiedy wpuściłeś? Jeżeli chcesz jakiejkolwiek pomocy to pisz wszystko od A do Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarium stalo okolo tygodnia wraz z woda i roslinami dopiero po 7 dniach wposcilem rybki.bylem dzis w sklepie i pokazalem rybke jedna co zdechla stwierdzili ze to jakies biale chrosty znaja ta chorobe i dali mi lek protozin tak pisze po angielsku po tym woda byla niebieska przez 30min.jestem w uk moze ryby inne bo nie nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...