Jump to content

Obsada nowego akwarium 120l 70x35x50

lessiwikidajlo
 Share

Recommended Posts

Może być 7. Kolega podał 6, abyś nie kupił mniej. 6 sztuk to minimum. Chcesz to kup więcej.

Ramirezów daj 1+1, wystarczy. Na górę możesz dać np. Prętnik Karłowaty 1+3, Platka 1+3.

EDIT:

Z Panda, Otosek Cierniooczek wybierz 2 gatunki. 3 to już będzie tłok.

Przy tych wymiarach zostałbym przy jednym gatunku pielęgniczek.

No to obsada będzie tak 20x Neon czerwony, 2x Ramireza, 6x panda, 6x Otoski, 1+3 Prętnik Karłowaty

Teraz tylko rośliny i podłoże chciałbym rozdzielić podłoże większymi gładkimi kamieniami z tyłu posadzić rośliny w żwirze a z przodu częściowo wysypać piaskiem do tego jakieś groty z kamieni łupinka orzecha kokosowego proszę o pomoc podesłanie jakiś linków nazw roślin

chciałbym kupić korzeń tylko nie wiem z jakiego drzewa będzie dobry i nie będzie barwił wody

Kiedyś czytałem coś o sadzeniu roślin w ziemi tylko nie mam pojęcia jak to zrobić i czy warto

Witam mam pytanie czy to http://allegro.pl/aqua-art-podloze-aqua-substrate-ii-3x5-4kg-promo-i2063411439.html podłoże jest dobre chodzi mi o rośliny czy wystarczy same czy stosować z ziemią,węglem..... jeśli same to czy wystarczy zastosować w miejscu sadzenia roślin a do reszty użyć piasku kwarcowego czy lepiej całość w tym podłożu (co będzie sporo kosztować) i czy kiryski panda nie pokaleczą się bo piszą że to podłoże jest porowate

czy ten zestaw roślin jest dobry na początek http://allegro.pl/zestaw-roslin-latwych-w-uprawie-11gat-gratisy-i2037661088.html

Jeśli już będę miał wszystko gotowe to w jakiej kolejności wpuszczać obsadę

Dziękuje pozdrawiam Leszek