Jump to content

Wybór filtra do akwarium 200L

adriano0011
 Share

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do zakupu filtra zewnętrznego do akwarium 200L ponieważ posiadam zwykły wewnętrzny i sobie troszke nie daje rady. Moje pytanie brzmi: Czy ten filtr bedzie dobry: http://allegro.pl/promocja-filtr-zewnet ... 34774.html

Chodzi mi głównie o awaryjność i głośność pracy. Czy warto go zakupić czy zainwestować na lepszy, firmowy sprzęt(choć nie jest mi to na rękę).

Pozdrawiam.

Nie jestem pewny po ile jest w Polsce kWh ale z tego co gdzieś widziałem to ok 25gr.

Wtedy to wychodzi ok 6.5zł miesięcznie

25gr, to już historyczna cena i tak jak pisze kolega powyżej, obecnie można przyjąć do wyliczeń, średnio sześćdziesiąt kilka groszy za kWh.

25gr, to już historyczna cena i tak jak pisze kolega powyżej, obecnie można przyjąć do wyliczeń, średnio sześćdziesiąt kilka groszy za kWh.

Jakiś miesiąc temu widziałem w necie taką cena oferowaną przez jakąś firmę. Sprawdzałem z ciekawości, bo w Danii płace ok 1.20zł/kWh

W Polsce nie mieszkam od 6 lat więc wypadłem z obiegu ;)

Zainwestowałbym w JBL e901. Chyba sam taki kupie do nowego 160l.

Ja się nie spotkałem z opiniami na jego temat.

Pewnie kolejny z ''bezimiennych'' chińczyków. Mocą też się nie chwalą.

Wydaje mi się, że warto dołożyć 100zł do firmowego.

Ostatecznie jest to urządzenie pracujące bez przerwy i pieniądze wydane zwrócą się w postaci zaoszczędzonego prądu.