Skocz do zawartości

Ciąża ryby koleżanki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja koleżanka ma 2 molinezje. Jedna jest biała w czarne, drobne plamki, a drga cała czarna z lekkimi białymi plamkami. Czarny jest na pewno samcem, gdyż to sprawdziłam.

Z tego co powiedział sprzedawca są to molinezje biało-czarne. Stwierdził że biała jest kotna. Ja nie jestem tego pewna, koleżanka twierdzi, że jest w ciąży. I stąd pytanie czy potrzebny jest kotnik? W dosyć dużym akwarium, (większym niż moje ;)), jest jeszcze czarny, młody teleskop i trzy młode żałobniczki. Boję się o to czy nie zaczną zjadać maleństw. I jaki kotnik polecacie? Taki cały z plastiku czy siateczkowy. Dodam że nie ma grzałki z termostatem, jest zwykła, ale temp. waha się od 23-27 st. C. Filtr zapewniony. Molinezję są chyba rybkami żyworodnymi więc skałek nie kupowała. Proszę o wszelkie porady, ja jej przekażę, gdyż ona nie ma na tą chwilę Internetu z powodu warunków atmosferycznych.

 

Zdjęcia są słabej jakości (wstawię je jutro bo dzisiaj coś mi nie działa... chyba ACTA na de mną czuwa xD), ale jutro u niej będę i postaram się o lepsze ;)

 

Jak ktoś chce dzisiaj, moge zaraz wysłać na e-maila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...