Skocz do zawartości

pielegnica - ktorą wybrać ?


emsikolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym żadnej ryby z twojej listy nie wsadzał do tego baniaka.To ryby dorastające nierzadko do 15cm i więcej.Masz za mały baniak do nich,nawet dla 1 pary(chyba że to kotnik będzie)...

Kolega Pley napisał parę obsad do takiego zbiornika. A jemu chyba można wierzyć ;) Jest tam - Mekka i Sajica.

Tutaj link:

pielegnice-amerykanskie-informacje-pytania-i-odpowiedzi-t32412.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Pley'u,gdybyś doczytał posty w mojej galerii to byś wiedział dlaczego znalazły się u mnie managuły i jaką mam obecnie obsadę(2 pary pielęgnic) właśnie dzięki radom innych.Poza tym piszesz o wymiarach ryby w naturze(bo nie widziałem jeszcze 50 cm managuł w akwa) a ja pisze o rozmiarach w akwarium np. moim.

 

Kolejna moja propozycja to może coś z akar(aequidens)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że w Twoim też do takiego rozmiaru by nie urosły.Zresztą nie o to mi chodzi.Po to tu jesteśmy,żeby pomagać sobie nawzajem.Zmieniłem obsade po radach innych(m.in Twoich),bo doszedlem do wniosku że jest niewłaściwa.Nie napisałem,ze ja zawsze miałem super obsade tylko,że TERAZ takiej obsady bym nie wpuszczał do tego zbiornika.Wcześniej zanim nie poczytałem sobie tutaj pewnie bym tak zrobił,tak jak z moją obsadą było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam parkę pielęgnicy Eliotta i mogę powiedzieć że jest to piękna mądra ryba, moje okazy mają po ok 15 cm (narazie) poznają właściciela,kiedy mnie ozbaczą podpływają do szyby, innych olewają. W dodatku kiedy się nastroszy prezętuje piękne ubarwienie,ale ogólnie wszystkie pielęgnice według mnei są piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...