Skocz do zawartości

Eheim 2213


domino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupowałem jeszcze używanych przedmiotów na allegro, trochę się boję że może mi wcisnąć filtr nie zgodny z jego opisem.

 

Myślałem o hw-302 ale czytałem o nim różne opinie a nie chcę aby filtr mi głośno chodził, więc wolałbym kupić coś co będzie w 100 % ciche. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego obawiać, w ciągu 10 dni możesz zwrócić towar bez podania przyczyny. Poza tym jest wiele innych paragrafów i przywilejów kupującego. Zresztą typ z linka sprzedawał obiektywy używane i tam nikt nie narzekał więc raczej na filtrze nie będzie chciał Cię przekręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc u mnie tak się sprawy mają.

Jak pisałem,Syn ma tego Eheima(używkę) i jest OK.

Ja kilka dni temu kupiłem HW(nówkę) i też nic złego nie mogę powiedzieć-czas pokaże,na razie jest sprawny i niesłyszalny.Problemy występują tylko przy jego zalewaniu.

Ale łatwo je przeskoczyć.

 

Więc decyzja należy do Ciebie.

Ryzyko przy używkach zawsze istnieje,ale też można się miło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie. Kupiłem używany filtr eheim 2213 tak jak radził sławek121 .

Filtr jest kompletny nie licząc rurki wyrzutowej. Lecz mam kilka pytań.

-Jest w filtrze takie "coś" (zdjęcie dam w załączniku) i nie wiem co to jest, jest w tym ceramika. Czy to ma tak być?

- Którą stroną on zasysa wodę?

- I czy mogę go po prostu przetestować w wannie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko na tej puszce jest nawet podpisane eheim więc od jakiegoś to jest. Zaraz go zaleje i sprawdzę, dzięki. :)

 

EDIT: Zalałem kubełek, rurki o ile było to możliwe też, gdy podłączam do prądu woda na chwile poleci i przestaje, mocno słychać filtr, co jest przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest chodzi dobrze. Niestety trochę go słychać, ale rodzinka mówi że jestem przewrażliwiony :geek: .

Na razie filtruje tylko przez ceramikę, w tej "puszce" czy to na razie wystarczy?

Czy filtr zewnętrzny może mieć przebicie? Gdy włożyłem rękę do wody kopnął mnie prąd, ale to jak jeszcze miałem włożony filtr wewnętrzny. Gdy go wyjąłem jak na razie nic mnie nie kopnęło. Jak myślicie, który filtr ma przebicie? :)

 

 

Ps. Przepraszam za post pod postem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...