Skocz do zawartości

[30L] Krewetkarium


kamil6969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hoduję?:) No w zbiorniku mam tylko Crystal Red jak widać;) (no i jeszcze galaxy:P)

 

Tak teraz troszkę czytałem na forum i wszędzie piszecie, że podmianki z RO i wogóle. Może i tak, lecz nie jest prawdą że jak się podmieni z kranu to krewety padną... Szczerze to ja zawsze leję prosto z kranu i do ogólnego i do krewetkowego i nie mam żadnych problemów z podopiecznymi ;)

 

A co do połączenia CR z galaxy to coś mi się wydaję, że rybcie mają świetną dietę ze "świeżych" krewetek. Co proponujecie zrobić aby tego uniknąć? Odrazu powiem że pozbycie się galaxy nie wchodzi w grę bo mi się podobają i fajnie się mnożą w tym zbiorniku co w ogólnym nie było możliwe;) A no i jutro dojdzie 5 otosków ale one raczej nic nie zrobią krewetkom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś coś wspominał o jakimś kiczowatym tle?:P

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Ps. Doszły 3 otoski do obsady. Po chyba półtora tygodnia stwierdzam że nic im nie jest;) I nie marudzić że ryba stadna i dorzuć jeszcze 3, bo zdaję sobie z tego sprawę, lecz zdaje sobie też sprawę z tego że małe akwa i nie chcę mieć problemów z azotanami jak w ogólnym akwa.

 

Ps2. I nie czepiać się tego małego filtra na przodzie:P Jest tymczasowo ponieważ próbuję pozbyć się jakiegoś dziwnego osadu na tafli wody. Niestety nieskutecznie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nieskutecznie:(

Weź zrób tak jak ja tzn. weź zrób skimmer chociaż taki tymczasowy ponieważ samym ruchem tafli możesz się nie pozbyć. Postaraj się aby to z tafli wciągane było przez jakąś gąbkę bo inaczej się tego nie pozbędziesz.

Ja tak zrobiłem i nie mam już z tym problemu ponieważ też mam pokrywę, a to "coś" dostało się podczas zakładania akwa, a znikło dopiero wtedy jak zrobiłem tak jak wyżej napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...